• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Ewolucji Feniksa

DeletedUser1775

Guest
Coś się trafia, ale tylko nieliczne - tartak many, wędrowni kupcy, valoriański duch walki, tereny stratega orków, gniazdo orków i inne pomniejsze :) na pewno nie feniksy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3575

Guest
Feniksy pojawią się raczej w kwietniu w evencie więc już tylko 8 miesięcy czekania:cool:
 

DeletedUser3475

Guest
Screenshot_20190909-175329.jpg

Dziś dostrzegłam 2 Feniksy w Akademii Magii - złotego i ognistego ^^ wykrakałam chyba :p
 

DeletedUser3475

Guest
Co by nie było, dobrze, że się pojawiły. Jeszcze mi tylko reliktów do szczęścia brakuje
 

Aslana

Tancerz ostrzy
W związku z bieżącym ewentem często karmię złotego feniksa i ku mojemu zdumieniu pojawiło się w nim coś nowego.
w opisie przy efekcie karmienia do tej pory było +300% teraz przed tym pojawił się dorodny znak zapytania
? +300%
Czy ktoś wie co niesie ze sobą ów tajemniczy znak zapytania?
 

DeletedUser

Guest
Nie mam złotego, ale dotychczas złoty znak zapytania pojawiał mi sie jak system nie mógł znaleźć odpowiedniego obrazka (dla nowej zawartości gry)
Najczęściej miałem to w ewentach do zbierania różności z planszy, więc zbierałem pytajniki... potem wchodzi aktualizacja i wszystko wracało do normy
 
Do góry