• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

Charlene

Szef kuchni
Tak dla jasności, oferta daje możliwość zakupu 3 starych miśków na 1 poziomie + 9 artefaktów, a więc tylko jednego z nich można ewoluować do 10 poziomu
Tak, tylko wychodzi na to, że nawet gracz, który posiada już danego miśka, może mieć kolejnego takiego samego, jeśli zapłaci. Było to do tej pory niemożliwe, ponieważ nie pojawia się kolejna receptura w AM, jeśli już jest konkretny misiek w mieście. Pytanie, czy można kupić tylko raz ten pakiet, czy oferta jest no limit i ograniczeniem są tylko realne fundusze?
 

LukasArt

Zwiadowca
Z tego co czytałam na innych forach, ta oferta z artefaktami i miśkami, pojawia się dopiero po ewolucji księżycowego do 10 poziomu i to nie u wszystkich. Więc podejrzewam, że tylko u tych, które nie mają starych miśków. Ale mogę się mylić :)
 

visit0r

Paladyn
W jednym z moich bractw oferta pojawiła się u kolegi właśnie po tym, jak ewoluował księżycowego na 10 poziom. W mieście ma postawione dwa z trzech starych miśków, więc stare miśki nie są przeszkodą do otrzymania oferty.
jednak opcja pakowania realnej $ w gre w ktorej kazde kolejne "uatrakcyjnienie" coraz bardziej zniechecheca do kolejnego logowania jest mało realna
 

DeletedUser3983

Guest
U mnie nastąpiła zmiana towarów w misku księżycowym w zywolakach miałam na 10lvl 3k żywych z 2 grupy i nasiona 8k i 3pw,a w amunach 3k+3k drugiej grupy żywych dlatego miałam dylemat co stawiać,a teraz wyświetla się że towarami w zywolakach jest platyna czyli żywe grupy 1 i 3pw czy to tylko błąd wyswietlania? gram z apki ma ktoś podobnie?
 
Hmm zawsze możesz dokupić kluczyki :)

Ale po co ?
Dwa artefakty beda z PB. Jesli w tej sytuacji dokupi sie teraz kluczyki, to po PB zostanie sie z dwoma zbednymi i wrecz bezwartosciowymi artefaktami :)
//
U mnie nastąpiła zmiana towarów w misku księżycowym w zywolakach miałam na 10lvl 3k żywych z 2 grupy i nasiona 8k i 3pw,a w amunach 3k+3k drugiej grupy żywych dlatego miałam dylemat co stawiać,a teraz wyświetla się że towarami w zywolakach jest platyna czyli żywe grupy 1 i 3pw czy to tylko błąd wyswietlania? gram z apki ma ktoś podobnie?
Nie za bardzo zrozumialem i nie wiem, czy byl to jakis blad, ktory zostal naprawiony, czy cos innego. Moge Ci tylko napisac, ze towary T5 (bo tak rozumiem "3k zywych z 2 grupy") nie maja w Zywiolakach najmniejszego sensu. Nie sa jeszcze odblokowane w drzewku, wiec nie mozna nimi ani handlowac, ani ich wykorzystac, bo w Zywiolakach do badan wymagane sa wylacznie towary T4. Podsumowujac, jesli wczesniej gdziekolwiek w statystykach miska dla Zywiolakow pokazane bylo, ze ma dawac T5, to jest to jakis totalny bezsens.

EDIT: przepraszam, zagapilem sie. Prosze moderatorow o polaczenie 2 ostatnich postow

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Misiek fajny, event nudny w <ciach>. 0 elementu "wyzwania i nagrody" bez bonusowej pętli, o wszystkim decyduje komu się poszczęści parę razy trafić +500 waluty jak pewien gościu z bety. Nowe budynki tragiczne, stare fajne budynki jak sferyczny pieniek pominięte. Halloween będzie dużo lepsze. Coś czego nie było jeszcze, bo do tej pory były małe evenciki z 1 budynkiem. Tu jest poprzedni event obrany z 90% zawartości i wrzucony na odwal się. Powinna być bonusowa pętla i 0 bonusowej waluty w skrzynkach.

wycięto wulgaryzm//Urdur
 

Tajniakos

Paladyn
Misiek fajny, event nudny w cholerę. 0 elementu "wyzwania i nagrody" bez bonusowej pętli, o wszystkim decyduje komu się poszczęści parę razy trafić +500 waluty jak pewien gościu z bety. Nowe budynki tragiczne, stare fajne budynki jak sferyczny pieniek pominięte. Halloween będzie dużo lepsze. Coś czego nie było jeszcze, bo do tej pory były małe evenciki z 1 budynkiem. Tu jest poprzedni event obrany z 90% zawartości i wrzucony na odwal się. Powinna być bonusowa pętla i 0 bonusowej waluty w skrzynkach.
Z tą bonusową pętlą to był bym ostrożny bo jeszcze niedawno zmagaliśmy się tu z graczem, który narzekał na to, że dzięki pętli pewni gracze zdobyli za dużą ilość miśków ;) Pamięć mam dobrą choć krótką ale myślę, że chyba tak szybko zdania nie zmienił i mogła by być powtórka z rozrywki :)
 

Nusion

Kapłan
1601199246256.png

ewentowa zlosliwosc losu ^_^

Hehe, taka sama sytuacja :)
W drugim mieście mam bardzo podobnie

1601242632085.png
Ale i tak nie jest mi ten 9 potrzebny

Dla mnie event był ok. Zadania robiły się same, łatwiej już się chyba nie da, nagrody adekwatne do włożonego wysiłku, bez szału, ale niektóre całkiem spoko. Ja akurat na nic konkretnego nie polowałam, to już któryś mój event w tej samej epoce, więc mam w mieście lub w inwentarzu wszystko co mogłabym potrzebować. Jednak gracze z niższych epok na pewno mogli znaleźć co nieco dla siebie. Ja chętnie przygarnęłam trochę PW i innych "przydasiów". Waluta eventowa wpadała średnio, ale i tak lepiej niż na becie, bo tam nie wpadała mi wcale ;)
Nie każdemu udało się zdobyć 9 artefaktów, większość skończyła pewnie z 8, o ile oczywiście zrobili zadania. Ale to też ok, kolejne 2 będą w Przygodach.
 

Nusion

Kapłan
Tak jednak nie wiadomo czy @visit0r brakuje do lunatyka czy do starych miśków od tego zależy dokupić czy czekać
Visit0r ma 8 artefaktów, 2 kolejne z przygód, więc 10.
Jeśli zbierał na Lunatyka, to aż za dużo, jeśli zaś na stare miśki, to ten jedenasty i tak się nie przyda, bo do wytworzenia starego potrzebne są 2 :)

No i chyba się przeliczyłeś :) U mnie już 45 kluczy za logowanie nie dało
I to w sumie logiczne. Za logowanie na dzisiejszy dzień eventu dostaliśmy po północy z wczoraj na dziś. Jutro już nie ma eventu, nie ma więc też kluczy za logowanie na jutro :)
 

Tajniakos

Paladyn
I to w sumie logiczne. Za logowanie na dzisiejszy dzień eventu dostaliśmy po północy z wczoraj na dziś. Jutro już nie ma eventu, nie ma więc też kluczy za logowanie na jutro :)
Tak też mi się wydawało, że ostatniego dnia nie było nigdy nagrody za dzienne logowanie :) W poprzednim ewencie miałem dokładnie taką samą sytuację jak Ty teraz. Zabrakło mi wtedy niewiele, bo jednego "klucza" do losowania i zdobycia ostatniego artefaktu, który notabene wpadł z PB i stąd to pamiętam :)
Mijający event był bardzo porównywalny do poprzedniego. Zadania praktycznie robiły się same. Jeżeli chodzi o nagrody to moim zdaniem każdy znalazł dla siebie coś co mu się przydało, aczkolwiek zabrakło takiej z kategorii must have ale i tak jestem zadowolony :)
Jeżeli chodzi o losowanie skrzynek to wybierałem te najwyższe a gdy ich nie było to losowałem najniższe i w efekcie końcowym wyglądało to tak:

zodiak.jpg
 

Nusion

Kapłan
1601252920175.png

Na becie Artefakty były dostępne w tworzeniu jeszcze 1 dzień po zakończeniu przygód.
Więc jeśli u nas będą dostępne do 13 października, może to oznaczać, że Przygody Bractw zaczną się u nas 6 października :)
Zwłaszcza, że jakieś tam spekulacje o tym 6 października widziałam już wcześniej na FB.
To oczywiście tylko takie moje domysły!
 
Do góry