• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

Proqrator

Rozbójnik
Jest szansa ugrać więcej artefaktów niż wymagane do zrobienia tego misia? Tak żeby zostało na przerobienie na te do starych
 
Jest szansa ugrać więcej artefaktów niż wymagane do zrobienia tego misia? Tak żeby zostało na przerobienie na te do starych
Slabo to widze. Skoncze event ledwo, ledwo zdobywajac 8 nowych artefaktow, czyli 4 stare. Moze dlatego, ze tym razem mialem doslownie zero szczescia co do dodatkowej waluty, a moze to przez zmiane w samych skrzynkach i przez to wyzszy sredni koszt artefaktow w porownaniu do poprzednich eventow.
 

Nusion

Kapłan
Slabo to widze. Skoncze event ledwo, ledwo zdobywajac 8 nowych artefaktow, czyli 4 stare. Moze dlatego, ze tym razem mialem doslownie zero szczescia co do dodatkowej waluty, a moze to przez zmiane w samych skrzynkach i przez to wyzszy sredni koszt artefaktow w porownaniu do poprzednich eventow.
U mnie jest dokładnie tak samo tym razem!
Dobijam z trudem do 8 artefaktu i również żadnej dodatkowej waluty.
Pierwszy raz tak słabo mi poszło, pomyślałam, że to pech, ale może jednak nie...
 

BlossomValvi

Łucznik
Myślę, że trzeba sie będzie przyzwyczaić do 8 artefaktów (oby tyle zostało) + 2 z PB, bo to ma sens dla IG. Natomiast jest to efektem krótszej listy zadań oraz zmiany wartość nagród w skrzyniach.

Tutaj muszę pochwalić IG :), po poprzedniej huśtawce od sasa do lasa, tym razem dali ewenty z większym marginesem dla graczy i stopniowo przycinają parametry (mniej zadań = mniej waluty, droższe skrzynki) powolutku po jednym parametrze. Tak to powinno wyglądać od początku niezależnie w którą stronę poszli
 
Tutaj muszę pochwalić IG :)
Kim jestes i co zrobiles z @BlossomValvi ??? ;)

Tylko taka mala korekta: waluty za zadania wcale nie ma mniej, niz ostatnio, bo jej ilosc za zadanie wzrasta wraz z postepem, np. teraz pod sam koniec mam po 75 waluty za zadanie. Tyle, ze zmieniony system skrzynek powoduje, ze sredni koszt jednego artefaktu troche wzrosl. Ale ogolnie sie zgadzam, 8 artefaktow da sie zdobyc w samym evencie i to bez liczenia na lut szczescia. Z odrobina szczescia mozna liczyc na 1-2 dodatkowe.
 

BlossomValvi

Łucznik
Misiu nie ma jakiś super statystyk, ale po zmianie efektu karmienia nie jest źle, bo wpada 24pw. Na pewno lepiej od bażanta. Jak misiu nie pasuje to zawsze można wydać całą walutę na 10AW.
Dzięki temu nie ma dylematu na co zbierać, jak jeszcze dodadzą 10pw w 20/21 dzień to już jestem zadowolony

@jarq ważne pytanie, czy tak jak w przypadku feniksa, zostanie przedłużony czas na wymianę artefaktów aż do zakończenia PB (+/-1 tydzień po?)
 

ChrisBaggins

Zwiadowca
Witam wszystkich,
Mam pytanie - na załączonym obrazku są osiągnięte wszystkie gwiazdki, czy jakiejś brakuje? A jeśli wszystkie, to czemu nie spada nagroda główna? Przy poprzednich eventach miałem wrażenie, że osiągnięcie limitu (bez jego przekroczenia) powoduje otrzymanie nagrody.zodiac01.jpg
 

DeletedUser2262

Guest
Witam wszystkich,
Mam pytanie - na załączonym obrazku są osiągnięte wszystkie gwiazdki, czy jakiejś brakuje? A jeśli wszystkie, to czemu nie spada nagroda główna? Przy poprzednich eventach miałem wrażenie, że osiągnięcie limitu (bez jego przekroczenia) powoduje otrzymanie nagrody.View attachment 2707
Jeszcze 2 gwiazdek nad głową Ci brakuje ;) (masz 18 z 20)
 
Do góry