• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Opowieściach z Elvenaru

BlossomValvi

Łucznik
Czyli nadal lepiej kręcić filmiki niż zrobić kilka prostych poprawek o które czasem prosimy od lat?

To pytanie retoryczne ;), wiem ze nie masz wpływu na politykę firmy, ale serio gra wymaga kilku poważnych zmian. Konkurencja tez robi fabule, ale naprawdę maja bardziej dojrzalsze produkty.
 
Ostatnia edycja:

Poziomek

Rycerz
nie bede podawal tytulow bo nie nie mile widziane, ale ktos wspominal juz ze tu chyba kiedys podobnie bywalo: przed duza aktualizacja ktora np wnosila nowe rasy nowe budynki - developerzy czesto wypuszczaja ksiazeczki! tak ksiazeczki koszulki, MAPY i to nie papierowe ale na takim jakby płótnie, figurki wraz z innymi gratisami dorzucaja np kod na darmowe diamenty , i sprzedaja to jako taki extra dodatek do gry za realna kase.. Czemu nie mozna poswiecic tutaj troche czasu aby cos takiego zrobic. Chetnie nie ukrywam nabylbym sobie takiego boxa w rozsadnej cenie jako mila pamiatke.
 

Serengeti

Szef kuchni
To ja może z innej perspektywy.
Akurat dzień wcześniej myślałam sobie, że bardzo fajnie się gra, ale przydałoby się więcej storytellingu w ramach tego świata.
I bam! mamy historyjkę :D
Już nie muszę sobie sama wymyślać ;)

Ja się cieszę, że będzie coś nowego :D

Pozdrawiam,
Serengeti, miłośniczka bajek :)
 

BlossomValvi

Łucznik
To ja może z innej perspektywy.
Akurat dzień wcześniej myślałam sobie, że bardzo fajnie się gra, ale przydałoby się więcej storytellingu w ramach tego świata.
I bam! mamy historyjkę :D
Już nie muszę sobie sama wymyślać ;)

Ja się cieszę, że będzie coś nowego :D

Pozdrawiam,
Serengeti, miłośniczka bajek :)
Oby entuzjazmu na długo wystarczyło :)
Ja już jestem na etapie ze wole coś innego puścić

Jako przykład wczoraj chciałem nastawić produkcje w przeglądarce i BAM okazało się ze zbrojownie nie maja opcji mas produkcji... ok przeklikałem, ale po co, niby nic ale są irytujące te drobne różnice pomiędzy apka i przeglądarka, które naprawdę można w tydzień usunąć bo całe mechanizmy już są zaimplementowane w kodzie gry

Innym przykładem jest np. zbieranie produkcji gdzie na apce ikony są dużo większe i wyraźniejsze za to na przeglądarce głównie rozpoznaje po braku animacji ;) -kwestia przyzwyczajenia i dużego miasta z mnóstwem różnych budynków bo w iglicowym to jeszcze działa. Tym niemniej takie rzeczy powinny być skalowalne, bo miasta i budynki rosną z epokami, ale po co jak zespół projektowy nie uzywa produktu tylko kręci filmik z ekranem w tle

W wywiadzie sam szef projektu przyznał jak „daleko” doszedł, tu ciekawe czy go wywaliło na krawędź mapy bez aktywnych sąsiadów albo trafił do wpół-wymarłego bractwa...
 
Do góry