• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o sezonie zwycięstwa

Wojtek90

Zwiadowca
Przepustka sezonowa do nadchodzącego Sezonu Zwycięstwa będzie nadal sprzedawana bezpośrednio w sklepie za prawdziwe pieniądze, tak jak miało to miejsce w przypadku Sezonu Radości. Usprawniamy teraz sposób, w jaki przepustkę można zdobyć na dodatkowych światach na tym samym koncie. W Sezonie Radości można było to zrobić za pomocą diamentów, ale powodowało to wiele zamieszania, a także bardziej ograniczone opcje, ponieważ w sklepie dostępnych jest wiele ofert.

W Sezonie zwycięstwa przepustka będzie zawsze dostępna w sklepie za pieniądze, a ty będziesz mógł wybrać, czy wolisz opcję połączoną z dodatkową walutą sezonową, czy nie. Bez względu na to, na ilu różnych światach grasz na tym samym koncie.
Czy ktoś wie co to znaczy: "Usprawniamy teraz sposób, w jaki przepustkę można zdobyć na dodatkowych światach na tym samym koncie" ??
Bo ja nie widzę tutaj żadnego usprawnienia, jedynie pomieszanie z poplątaniem znowu. U mnie na przykład na S1 i S2 mam opcję za diamenty, na S3 za pieniądze.
Nie można zrobić po prostu dwóch opcji:
1. kupno za diamenty
2. kupno za pieniądze
i to na każdym świecie i każdy sobie wybierze co chce? - to by było usprawnienie a nie, na jednym świecie tak, na drugim tak...jedni mają, drudzy nie mają...
 

Deleted User - 198835

Guest
U mnie na pl1 i na pl3 jest za diamenty i pokazuje od razu 3000 diamentów za odblokowanie
pl2 jest za kasę i trzeba otworzyć odblokowywanie przepustki
 

Aras Dynas

Wędrowiec
ewidentnie coś poszło nie tak :)
za 3000 diamentów wśród nagród dostępnych za przepustkę jest 150, 250 i 400 diamentów. Czyli de facto jak zrobi się wszystkie zadania to w cenie 2200 diamentów mamy kilka karm, 3 wzmocnienia (przy czym jedno z perspektywy większości graczy praktycznie bezużyteczne) i jeden w miarę ciekawy budynek

jeżelibym czysto hipotetycznie przypadkowo kliknął tę przepustkę - byłbym zawiedziony stopą zwrotu :D
 

Ovocko

Rycerz
jeżelibym czysto hipotetycznie przypadkowo kliknął tę przepustkę - byłbym zawiedziony stopą zwrotu :D

Czy ja wiem?
Karma w normalnej ofercie jest bodaj po 270-300 diamentów, podobnie wzmocnienia (i ani jedna, ani druga oferta nie zdarza się zbyt często).
Mamy w pakiecie 3 wzmocnienia, czyli circa 900 diamentów. plus około 5 karm, to daje nam kolejnych 1500 diamentów.
Oprócz tego jest signum mentis, które pozwala znowu trochę przyciąć na karmie.
Do tego mamy niezły budynek na pop/kulturę (nauka kaligrafii) z gatunku tych, które ostatnio dosć rzadko powjawiają się w eventach.
Pozostałe budynki można przemielić na fragmenty, jeśli ktoś nie znajdzie dla nich zastosowania.

No i jeszcze zostaje większy wybór skrzyń na końcu, w sezonowych błogosławieństwach

Nie powiem, że jest to jakaś szalenie atrakcyjna oferta, ale też nie jest taka zła - za diamenty w sam raz, za normalne pieniądze już niekoniecznie.

Swoją drogą sprawdziłem, i u mnie również oferta za diamenty pojawiła się tylko na jednym ze światów - na pozostałych już jest za zwykłe pieniądze :(
//
Wraz z aktualizacją 1.180 przepustki są już za kasę na wszystkich światach :(

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kasumoto

Wędrowiec
kopiując przepustkę z 350 listkami pasek postępu się zmienia czy nie bo u mnie otworzyły sie tylko nagrody.??
//
tylko te do których dotarłem z zadań dziennych i tygodniowych
połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry