• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o wydarzeniu Zakazane Ruiny

BlossomValvi

Łucznik
Zależy gdzie, staw to był budynek zaraz po awatarze i na niektórych serwerach by mieć złota ligę staw był niezbędny (300+ lasek) ;)
Tak mam staw, dziekuje za „motylka” fajnie mi się wpasuje w mini zestaw 3 dworów z maksymalnym bonusem, będę mógł tym zastąpić kolejny kwadrat 4 bibliotek
 

Poziomek

Rycerz
No oni mieli zlota lige - ale widocznie byli za nisko (bo byli przed odbiorem avatara) zakladam ze staw byl za nim jako nagroda.
 

ryjuwka

Rozbójnik
witam
mam złoto z ewentu i jako nagrody dostałem poskramiacza smoków i zakazane ruiny/
magiczny staw był do zdobycia jako następna nagroda po portrecie.
U mnie "motyl" też działa - dziękuję
 
Ostatnia edycja:

Ovocko

Rycerz
Powtórzę to co napisałem gdzieś wyżej - jeśli ktoś zdecydował się świadomie pchać w złotą ligę (czytaj: dokupował walutę za diamenty) to najbardziej się opłacało już dobić do tych 300 pkt.
Pro Tip - warto sobie przetestować potencjalne ustawienie dodatkowych budynków jeszcze zanim się je zdobędzie. Wtedy wiadomo, czy w ogóle jest o co walczyć.
 

Poziomek

Rycerz
Powtórzę to co napisałem gdzieś wyżej - jeśli ktoś zdecydował się świadomie pchać w złotą ligę (czytaj: dokupował walutę za diamenty) to najbardziej się opłacało już dobić do tych 300 pkt.
Pro Tip - warto sobie przetestować potencjalne ustawienie dodatkowych budynków jeszcze zanim się je zdobędzie. Wtedy wiadomo, czy w ogóle jest o co walczyć.
no tak ale z tego co pytalem to znajomek jeden jak i drugi nie kalkulowali, nie placili diamentami- po prostu mieli sporo szczescia przy losowaniach i wystarczajaco czesto wypadala waluta. - Ja chyba na dzien przed koncem bylem tez w zlotej lidze, ale spadlem na srebro - na koniec (ale ja zaplacilem za walute 1200)
 

DiscovererElvi

Wędrowiec
Ciekawa jestem czy będzie można zdobyć w jakikolwiek sposób brakujący ostatni budynek tego zestawu jeśli nieudało się go zdobyć. na przyklad w akademii magii?
 
W tym evencie oprocz zestawu Ruin byla mozliwosc zdobycia elementow starszego zestawu Czarownikow. Kto wie, byc moze na tej samej zasadzie w ktoryms z przyszlych eventow bedzie mozliwosc zdobycia elementow zestawu Ruin. Poza tym jest calkiem mozliwe, ze w ktoryms momencie w przyszlosci pojawi sie oferta kupna tego zestawu. Moze calego, a moze tylko poszczegolnych jego elementow :)
 
Do góry