• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone działa na forum z ofertami

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2003
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2003

Guest
Witam proponuje stworzyc dział na forum na kazdym z serwerów gdzie ludzie mogą zamieszczac swoje oferty handlowe. np ktos ma pilna potrzebe wymeinic duza ilosc surowca danego typu pisze na forum (nowy wątek): potrzebuje 50k eliksirow oferuje pyl lub krysztal. i w odpowiedzi na ten post ktos pisze ze chetnie nick w grze taki idogaduja sie potem co i jak. moim zdaniem pomysl nei glupi bo sam czesto mam problem z wymiana danego surowca w duzych ilosciach a ktos inny moze go akurat potrzebowac tylkjo nie byc w moim zasiegu. a po takim ogloszeniu moga sie spotkac w danym bractwie wymienic i wrocic do sebie :)
 

DeletedUser1470

Guest
Mialam podobny pomysl, tylko ze wymiana towarów miedzy bractwami ( czesto w bractwie zdarza sie nadmiar danego towaru i braki innego), bo jest wieksza szansa ze którys z czlonkow bedzie w zasiegu kogos z mojego bractwa. Niestety nie dostalam odzewu d tej pory. Temat zamiescilam w dziale "Winyandor" na forum.
 

DeletedUser1660

Guest
Wieleu jest graczy chętnych do wymiany. Jeśli macie problem z handlem w bractwie sugeruję jego zmianę ;)
Moim zdaniem to nie jest konieczne, ani potrzebne- kwestia dogadania :) I dobrej komunikacji wśród członkami bractwa i sąsiadami :D
 

DeletedUser626

Guest
Główny dział światów do tej pory z powodzeniem był wykorzystywany do zakładania takich tematów i nie zauważyłam fali spamu, specjalny dział więc nie jest potrzebny, możecie pisać w już istniejących, istnieje nawet odpowiednia zasada w tych działach
"Dopuszczalne jest założenie jednego tematu z ofertami handlowymi na Gracza. Proszę nie tworzyć osobnego tematu dla każdej swojej nowej oferty."
 
Status
Zamknięty.
Do góry