• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odłożone na później Dzień i noc

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser594
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser594

Guest
Hej witam moje pytanie myślał ktoś nad tym aby wprowadzić do miast noc czyli o danej godzinie by się ściemniało i robiło widno co za tym idzie można by dodać jakieś budynki kulturowe np latarnie lampy itp związane ze światłem urozmaiciło by to nasze miasto oraz grę. Napisałem tutaj aby nie zaczynać nowego tematu o_O:)
 

DeletedUser594

Guest
Koleżanka Genevieve z bractwa jeszcze podrzuciła pomysł cytuje ( budynek kulturalny możnaby wprowadzić dom rozpusty, który nocą dawałby 2x więcej kultury niż w dzień, albo poza kulturą dodatkowo utarg nocą :D )
 

Abinka

Wędrowiec
Koleżanka Genevieve z bractwa jeszcze podrzuciła pomysł cytuje ( budynek kulturalny możnaby wprowadzić dom rozpusty, który nocą dawałby 2x więcej kultury niż w dzień, albo poza kulturą dodatkowo utarg nocą :D )

hahaha! pyszny pomysł!
szkoda tylko, że nie przejdzie z powodu dzieci, które tu grają. z drugiej strony te same dzieci "zabijają" w prowincjach i turniejach... ehhh
 

Deleted User - 172852

Guest
No wszystko fajnie, pomysł ciekawy. Ale co z graczami, którzy grają co prawda na polskim serwerze, ale mieszkają w innej strefie czasowej? Gracz z Australii będzie miał u siebie w wiosce noc wtedy, gdy u niego za oknem słońce świeci?
Co do domu rozpusty... To może jeszcze dołożyć melinę u Elfa Stasia, w której kupowałoby się jakieś nielegalne towary :)
 

DeletedUser594

Guest
Sceneria nocy i dnia nie musi koniecznie się zmieniać o 19 czy o innej porze można by to tak zoptymalizować żeby każdy był zadowolony bo co mi po zmianie jak będzie o 22 dużo graczy już nie gra może to następować o 15 czy o innej godzinie i stopniowo się ściemniać poza tym ilu jest tych graczy w Australii moim zdaniem garstka o_O
 

DeletedUser626

Guest
Gracz z Australii dokonuje wyboru grając na serwerze wersji polskiej i musi się dostosować. Zawsze może się zarejestrować na wersji amerykańskiej, międzynarodowej czy dowolnej innej.
Ściemnianie się grafik to bardzo fajny pomysł, tylko nie wiem ilu Graczy by mogło się nim nacieszyć nie ryzykując zwieszenia komputera.
Zostając więc na ziemi, zmiana grafiki np. o 18 imo jest najbardziej realna.

O "nocnych" budynkach możemy porozmawiać, jeśli będzie już "noc". : )
 

jakub357

Łucznik
Czy dalej jest w planach wprowadzenie nocy w krainie Elvenar? Przecież nawet rycerz kładzie się spać i nie sypia w swej ciężkiej zbroi :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry