• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Dzienny bonus logowania [58,129,138, 169] [16-12-PL]

Czy jesteś za wprowadzeniem nagród za codzienne logowanie

  • Tak

    Głosy: 65 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    65
Status
Zamknięty.

PTR108

Wędrowiec
Jako, że nikt nie poszedł za zaleceniami Dragomiry odnośnie zakładania nowego tematu, tak więc zrobię to ja.

Temat odnośnie możliwości zbierania różnych nagród za codzienne logowanie.

Przykład:
pierwszy dzień - złoto (ilość najlepiej zależna od poziomu gry)
drugi dzień - młotki
trzeci dzień - drewno

czwarty dzień - marmur
piąty dzień - żelazo
szósty dzień - drobne ilości kolejnych (lepszych) dóbr
siódmy dzień - np. 5 diamentów

Oczywiście ten przykład można dowolnie zmodyfikować!
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Jestem za bonusem za logowanie,pewnie się doczekamy za jakieś x-dziesiąt aktualizacji,zawsze to dodatkowy dochód,zwłaszcza dla osób,które dopiero zaczęły.To może też być motywacją do większej aktywności,dorzuciłbym jeszcze dodatkowy bonus dla aktywnych np za witanie się i zwiększyłbym nagrody za zadania,bo wykonanie niektórych lub nawet większości przewyższa koszty nagrody.
 

DeletedUser

Guest
Nawet dość ciekawy pomysł.
Dobrze jakby była możliwość, nieprzyjęcia bonusu i zostawienia na kolejny dzień.
Przydatne szczególnie wtedy, kiedy bonus się powtarza, a my mamy pełny magazyn.
 

Deleted User - 34008

Guest
A co z dniami 8, 9, 10.... itd ?
Czy ważna jest ciągłość ? Co po przerwie ? Zaczynamy od nowa, czy kontynuujemy ?
Żeby była motywacja, to powinna być większa liczba diamentów, ale w dłuższym odstępie czasowym.
 

DeletedUser363

Guest
@Kusziel w wielu grach dają bonusy za codzienne logowania i po zrobieniu kolejki lecisz od zera - to Cie motywuje dalej do wchodzenia, bo jakbyś miał dostać po prostu kapkę większe coś to możesz w pewnym momencie zrezygnować. Na pewno sprawdzonym i pewnym sposobem jest robienie loopa, w ogóle same takie bonusy to pewny i sprawdzony sposób na zaciąganie graczy przed grę. Z powodzeniem stosowany w wielu tytułach i często wprowadzany od samego początku.
 

Deleted User - 34008

Guest
Wiem bo gram w grę, w której takie rozwiązanie się znajduje. I naprawdę jest opłacalne, ale dopiero co 100 dni. Jednak nie ma tam pętli. I każda przerwa to licznik od nowa.
 

DeletedUser724

Guest
Inno stosuje ten motyw np w The West, gdzie przez 6 dni daje co raz większy eksp, a 7-go bryłki - walutę dostępną za realną kasę. Następnie pętla rusza od nowa. Jeśli ktoś się nie zaloguje, naliczanie obecności rusza od nowa. Tu też można zastosować to samo rozwiązanie, zwłaszcza, że ten system mają już opanowany.
 

DeletedUser938

Guest
Witam,wydaje mi się ze nagrody za codziennie logowanie spowodowały by większą aktywność graczy ,takie rozwiązanie jest stosowane w większości gierek przekładkowych i myślę ze i tu by się sprawdziło,

pozdrawiam ,Tadzik.
 

DeletedUser1493

Guest
Hej i ja jestem za tak jak wielu innych graczy którzy nie mają tu forum tym bardziej że często wchodzę na grę przez telefon... ;)
 

jakub357

Łucznik
Witam,wydaje mi się ze nagrody za codziennie logowanie spowodowały by większą aktywność graczy ,takie rozwiązanie jest stosowane w większości gierek przekładkowych i myślę ze i tu by się sprawdziło,

Ja również jestem za. To by zwiększyło aktywność graczy i przyjemnie byłoby się codziennie zalogować wiedząc, że dostanie się jakiś, nawet drobny, upominek.
Mogłoby to być tak: przez 6 dni jakieś perełki z mgiełki, a 7 dnia - knopers i diamenty :D

PS: upominek = surowce, złoto, zasoby, pw, relikty, runy, zaklęcia, punkty rankingowe...
 

DeletedUser625

Guest
Pomysł fajny wykorzystywany w wielu popularnych grach, motywuje gracza do codziennego logowania się, osobiście jestem za tym by nie było pętli lecz liczony był każdy dzień a co 7-14 dni wpadały diamenciki....zresztą jak by nie zrobili to będzie super rozwiązanie :);)
 

DeletedUser1412

Guest
Ja też jestem za. Takie bonusy spotkałam w wielu gierkach. Nawet jeśli jest to coś niewielkiego to zawsze to prezencik ;) czyli coś miłego.
Ale chyba się nie doczekamy realizacji :oops:
 

DeletedUser976

Guest
Wszyscy są za, spójrzcie tylko na datę dodania pierwszego posta...
 

jakub357

Łucznik
Fajnie, gdyby coś ruszyło z tym dziennym logowaniem.
Podpowiem tylko, że fajne rozwiązanie zostało wprowadzone w Settlersach Online...
 

jakub357

Łucznik
Rozmawiamy o Bonusie Logowania już od około 1,5 roku - jest to pomysł jednozgodny i wysunięty na wszystkich wersjach językowych. Swój ostatni post napisałem tutaj niemalże 3 miesiące temu. Bez odzewu. Coś tam stuka, puka?
 

DeletedUser2471

Guest
Ta gierka w wersji polskiej jest nastawiona na na skubanie polskiej społeczności... niemiec powie tak... chcesz bonusy logowania graj sobie gdzie indziej..
 
Status
Zamknięty.
Do góry