• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Edytowanie postów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9

Guest
Witam,
wiem ze jzu byla dyskusja na temat czasu edycji postów ale ponownie zakładam taki temat z jednego powodu, obecny czas to 5minut, mamy 5 minut na edycje TYLKO ten czas nie jest zatrzymywany W TRAKCIE jego edycji. Niedawno edytowalem post, klikam wyslij i pojawia sie informacja "minelo 5 minut" - mimo ze edytowalem go przed uplywem, to czas byl liczony tez w trakcie edytowania co nie powinno miec miejsca.
 

DeletedUser13

Guest
To prawda. Też miałem taką sytuację. Edytowałem post zaraz po jego napisaniu, lecz poświęciłem na dopisek nieco więcej już czasu. Niestety czas edycji liczył się od momentu (chęci) zamieszczenia poprawionego postu, nie jego początku edycji...
 

DeletedUser9

Guest
Niewiem czy jest dostępna opcja ustawienia prawa edycji DO czasu edycji tzn wykluczajac samą edycje, czy tez potrzebna jest osobna zaimplementowana funkcjonalnosc do XF ale w tkaim razie moze jednak ten czas edycji troche wydluzyc, mysle ze 15-30minut powinno byc okej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry