• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ekspansje za diamenty

Status
Zamknięty.

DeletedUser988

Guest
A ja te ceny, które podała @ag123 pamiętam, obowiązywały jeszcze w tamtym roku jakoś przed wakacjami (gram bodajże od kwietnia 2016) - wykupiłam wtedy 7 parceli. Według starych cen ósma kosztowałaby mnie 650 diamentów - i jest to dla mnie cena jak najbardziej w porządku, według nowych cen muszę na nią wydać 3000 - czyli ponad 4 razy więcej - stwierdzenie "lekka przesada" to za mało powiedziane...
Obecne koszty ekspansji znaleźć można na WIKI >> https://pl.wiki.elvenar.com/index.php?title=Ekspansje i porównując ze starymi cenami widać kolosalną różnicę.
W którymś wątku ktoś już zauważył, że z rozdziału na rozdział ilość dostępnych ekspansji z badań spada.
Jestem obecnie w końcówce orków i powoli zaczyna tego miejsca brakować. Mimo to staram się mieć troszkę miejsca w zapasie "w razie wu". I pewnie byłabym chętna na zakup paru parceli ale nie w takiej cenie. Dlatego od jakiegoś czasu jestem graczem "cierpliwym" bo zamiast wydać tyle kasy wolę powoli zajmować kolejne prowincje na mapie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry