• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Elfickie cuda a relikty

  • Rozpoczynający wątek EvaWika
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam ,
Stanelam na badaniu elfich cudow bo czytajac na ich temat tu na forum zaczelam sie najzwyczajniej ich bac.
Nigdzie dokladnie nie pisze czy nie stawiajac ich wcale pozbede sie reliktow czy tez po postawieniu ktorego kolwiek znikna mi bonusowe relikty czy tylko beda potrzebne runy z podbitych prowincji.
Czy ktos obeznany w temacie moze mi wyjasnic czy doradca kaze mi zbudowac ktores cudo i co ono mi zabierze ? Tak bardziej przystepnie prosze bo na razie to ani z forum ani z wiki nic nie pojmuje :(
 

DeletedUser

Guest
A więc... Samo zbudowanie cudu na pierwszy poziom będzie wymagało od Ciebie jedynie Punktów Wiedzy oraz runów i nieco Towarów. Podobnie będzie przy rozbudowie z 5 na 6 poziom. Niestety upgrade na każdy inny poziom pobiera oprócz Punktów Wiedzy także Relikty (zarówno bonusowe jak i niebonusowe). Ich rodzaj i ilość zależy od tego który "cud" rozbudowujesz. Tutaj muszę Cię już odesłać do Wiki https://pl.wiki.elvenar.com/index.php?title=Ancient_Wonders_Overview# Byś znalazła interesujący Cię cud, obok którego kliknęła w link "Rozwiń", który pokaże Ci koszt w reliktach. Wybierasz tam tę kolumnę, do której masz w danym Towarze bonus i ona pokazuje Ci koszt w reliktach na danym poziomie. Jeśli żadnego cudu nie rozbudujesz powyżej poziomu 1 to oczywiście reliktów nie stracisz. Sumarycznie od 1 do 10 poziomu jednak na upgrade'y tracisz ponad 30 reliktów niebonusowych i nieco ponad 60 bonusowych. Tym samym elfie/ludzkie cuda są kompletnie nieopłacalne, zważywszy jak słabe bonusy uzyskujemy.
 

DeletedUser

Guest
Dzieki thek :) o to mi chodzilo bo myslalam, ze "na dzien dobry" zabiera relikty a tych nie oddam
 
Status
Zamknięty.
Do góry