• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Eventy i Nagrody

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser227
  • Data rozpoczęcia

Czy dodanie Eventów podczas Bety to dobry pomysł aby zachęcić graczy do gry ?


  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

DeletedUser227

Guest
Witam , chciałbym rozpocząć wątek na temat eventów oraz nagród .
Moglibyśmy tutaj składać ciekawe propozycje dodania do systemu gry kilka rozwiązań zachęcających graczy do częstszego pojawiania się w grze .

Na przykład :

- Nagroda podczas logowania się do gry :
dzień 1 : Jakieś zasoby
dzień 2 : Premia do szybkiego wybudowania budynku
dzień 3 : +1 pracownik na czas 24h
dzień 4 : waluta premium ileś sztuk
dzień 5 : premia do wygranego reliktu 100%
.... etc etc... ( oczywiście to tylko przykłady ) i powiedzmy że do 7 dni

- Nagroda podczas wydania jakiejś dużej aktualizacji lub kod z jakiejś strony która by reklamowała grę . np : waluta premium aby zachęcić osoby do korzystania z większych funkcji gry .

Event : ( świąteczny / tygodniowy / miesięczny )

- zbieranie ukrytych przedmiotów na mapie lub w mieście
- zbieranie zasobów np : ( zbierasz ileś tam narzędzi w ciągu dnia i następnego dnia wybierasz nagrodę oraz dostajesz losowe zadanie gdzie musisz zdobyć jak najwięcej innego.
- zdobywanie największej ilości pomocy sąsiedzkiej aby otrzymać jakaś nagrodę ...


- Rabusie przejmujący podbitą prowincję , musisz odbić ją ( czas lecący na prowincji np 24h aby podbić i zdobyć nagrodę )



Więcej pomysłów na pewno będzie gdy developerzy będą nas zasypywać nowymi aktualizacjami .
 

DeletedUser14

Guest
Mam nadzieję, że devsi już zaplanowali jakieś eventy, bo gra bez nich bedzie... nudna :)

Codzienny bonus OK, ale bez przesadzonych nagród ;) Zasoby, Towary, Jednostki...
 

DeletedUser79

Guest
Ciekawy sposób na urozmaicenie gry - wchodzenie do gry po samą nagrodę :D
Punkty premium za osiągnięcia w grze (lecz nie takie błahe) byłyby korzystne dla wszystkich - przykładowo w Plemionach jest nagroda za lata gry (x100). Tutaj przykładowo można dać 100 miesięcznie - na dobry początek. Ale gdybać to sobie możemy :)
 

DeletedUser145

Guest
Eventy jak najbardziej na tak :) Jednak dodatki za logowania jakoś do mnie nie przemawiają.
 

DeletedUser

Guest
Eventy pewnie będą, tak jak w FoE, a dodatki za logowania niepotrzebne.
 

DeletedUser13

Guest
A ja nie rozumiem, dlaczego pytanie zawiera słowo "beta"....:eek:
 

Deleted User - 34008

Guest
Shchoopac ja też :) ale przymknijmy na to oko.
Gdyby nagrody za logowanie były od początku to może byłoby mniej kont duchów. Teraz to już niekonieczne.
A jeśli chodzi o pytanie z ankiety - gra nie musi być wcale genialna ani idealna, jeśli team się stara i widać że pracuje i coś organizuje to i gracze się garną.
 

DeletedUser192

Guest
nagrody za logowanie tak. ale nie tak jak w anno gdzie w przypadku przerwania ciągu logowań przez X dni nagle lecimy od nowa ALBO płacimy walutą premium by nie stracić wcześniejszych dni i ciągle dostawać coraz lepsze nagrody.

oczywiście takie bonusy powinny być sensowne - bonusy do szybkości budowania, kolejny budynek tańszy o X%, dodatkowy robol na X godzin itd byle nie tylko rozdawać surowce czy walutę premium.
 

DeletedUser

Guest
Surowce by mogły być w śladowych ilościach, w końcu dość łatwo jest o nie, a jeżeli wprowadzą gildie/znajdzie się zaufaną osobę z sąsiedztwa będzie można sobie ich narobić ile się chce.
 

DeletedUser13

Guest
Nagroda za dzienne logowanie... Gdzie ja to widziałem... Hmmm chyba HZ.
Pon X złota
Wt X złota
Sr XX złota
Czw XX złota
Pt XXX złota
Sob XXX złota
Nd X Diamentów.

Widziało by mi się :D
 

DeletedUser46

Guest
Pomysl bardzo dobry. Sporo gier tak ma. oczywiscie nagrody za logowanie nieprzesadne .. Troche surowcow ,podnoszac ich sume co dzien do dnia 7
 

DeletedUser13

Guest
Ale to było tylko takie luźne zapodanie... Aby było wiadomo o co się rozchodzi ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry