• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Eventy

Czy podoba ci się pomysł ?


  • W sumie głosujących
    1
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Kto jest za tym żeby powstały eventy ?
W których znajdowały by się potwory (bossy)
 

DeletedUser

Guest
Eventy serwerowe czy choćby gildijne z bossem? Jestem za, ale trzeba by się zastanowić, co w nich należało by robić. Rzucić temat można, ale dziś patrzę na Twoje pomysły i mam wrażenie, że rzucasz nimi z pozycji nowego gracza, który jeszcze nie zaszedł daleko i nie bardzo rozumie co go w grze czeka jeszcze. Do tego rzucasz bardzo luźne pomysły, bez sensownego przemyślenia JAK to powinno wyglądać inaczej niż zarysy. Wiesz... Każdy może takimi luźnymi ideami rzucać, a resztę niech wymyślają inni. To nie jest dobra droga. Pograj trochę, poznaj możliwości i rozwiń wpierw oraz doszlifuj pomysł zanim rzucisz na forum.

Pomyśl jak te eventy miały by przebiegać, skoro każdy o innej godzinie przecież może wejść. Jak walka miała by przebiegać? Co z jednostkami i jak ma pole bitwy wyglądać? Jakie warunki wygranej z bossem? Jakie boss ma statystyki? Jakie nagrody i za co? Od czego wysokość nagród zależna by była? Ile trwa event? A to zaledwie wierzchołek góry lodowej pytań jakie należy zadać na starcie :) Poza samym rzuceniem pomysłu nie widzę by coś zostało przemyślane. Dla mnie sam pomysł może być i mam pomysły własne JAK można to zrobić, ale nie chcę devów wyręczać, a za Ciebie pracy odwalać :) To Twój pomysł - przemyśl go i wróć ponownie mając go bardziej opracowanego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry