• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Felyndral

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2667
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2667

Guest
Chciałbym w tym miejscu powiedzieć coś, co pewnie wielu już zauważyło, a ci którzy jeszcze nie - na pewno niedługo zauważą. Serwer umiera. Coraz mniej nowych graczy, coraz więcej miast widmo, coraz więcej graczy z czołówki będących na wiecznym urlopie. Aplikacja mobilna wcale nie wywołała żadnego boomu.

W tym miejscu chciałbym też zaapelować do twórców - wiem, że na próżno: W naszym kraju nie ma tylu chętnych na tę grę, żeby prowadzić na niej trzy oddzielne serwery. Należy jak najszybciej podjąć jedyną słuszną decyzję i przekierowywać wszystkich nowych graczy na jeden z nich. Pozostałe dwa zablokować i zostawić na wymarcie. Tym graczom, którzy nie mają na nim miast, pozwolić przenieść je na niego w skali 1 do 1 z innych. Tym, którzy mają miasta na dwóch lub trzech - pozwolić wybrać, które ma być zachowane. To wyjście radykalne, ale po prostu trzeba będzie kiedyś tak zrobić, bo zamiast jednego w miarę prężnego serwera, będą trzy na którym siedzi po kilka osób, co jeszcze bardziej zniechęca nowych i starych graczy do gry.

Oczywiście, pewnie tak się nie stanie i mój czarny scenariusz się spełni, ale nie mówcie, że nie mówiłem.
 

DeletedUser110

Guest
Wg mnie zły pomysł. Jedyną możliwością zdobycia diaksów w tej grze to skrzynki i ostatnie zadania danej rasy gościnnej. Dlatego wegetuję na S2 i S3 i się rozwijam w ślimaczym tempie, ale jednak
 

jakub357

Łucznik
Ja gram na Felyndral i nie jest tak źle. Grają ludzie, z mapki dostaję codziennie motywke od około 10ciu sąsiadów. Ale racja, jest ogrom miast trupów. Powinni to wywalić w cholere, nie wiem po co to stoi. Niektóre nieruszane już od roku, jak grać zacząłem
 

DeletedUser626

Guest
Są miejsca gdzie nieaktywnych Graczy jest więcej, więc Gracze z tych obszarów mogą mieć wrażenie, że serwer umiera, jest to jednak bardzo dalekie od prawdy. Żadnego łączenia serwerów nie będzie, ani też nie ma takiej potrzeby. Sytuacja sama się unormuje gdy zostanie wprowadzony nowy system kasacji nieaktywnych kont, wtedy aktywni Gracze będą bardziej skupieni w centrum, a martwe miasta się z centrum mapy wyrzuci.
 
Do góry