• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Fenix Ognia?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5450
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5450

Guest
Dobra. Więc po dłuuuugim czasie w końcu udało mi się dorwać fenixa ognia. W jaki sposób jednak zdobywa się do niego ulepszenia? Jest to w ogóle możliwe? Pozdrawiam.
 

Poziomek

Rycerz
tak, aktualnie tylko w am za 3 schematy (te od 10 skrzynki turnieju) lub w przeliczeniu schematy>diamenty
 

xEasyRiderx

Rycerz
Możesz jeszcze zdobyć artefakty do fenka w iglicy wieczności ze skrzynek (jeśli będziesz miał szczęście) do piątku tylko, możliwość była przez 6 tygodni ta iglica jest ostatnia czyli szósta :)
 
Ostatnia edycja:

Magyrna

Zwiadowca
Chyba koledze się pomyliło - to była ostatnia misiowa, a potem będzie domek z piernika :)

@Nizahe - tak jak pisał Poziomek, w akademii musisz polować. Potrzeba 3 schematy i 10k fragmentów (o ile dobrze pamiętam), jak nie masz schematów to 1 schemat = 300 diamentów, czyli w najgorszym razie za 900 diaxow + makulaturę kupujesz.
 

YCKRUL

Wędrowiec
Ale artefakty do Feniksa i Stonehenge wciąż (chyba) pojawiają się w AM niezależnie/równolegle do artefaktów misia/innych rotujących co 6 tygodni? Inna kwestia, że przez ostatnie ~12 tygodni udało mi się upolować 4 artefakty do Feniksa i 3 do Stonehenge, więc perspektywa zdobycia kompletu artefaktów jest dość mglista... No chyba, że zainwestujemy diamenty w ciągłe kręcenie recepturami w AM.
 

Magolcia

Zwiadowca
Iglica swoje czyli do dziś misie, od niedzieli piernikowy domek, a AM swoje, czyli fenek i Stonehenge, a od niedzieli? Chyba fenek + syrenka ;) więc jeśli chodzi o fenka to zostaje tylko zdobywanie artefaktów w akademii magii, co bez kręcenia nie będzie wcale takie łatwe... :)
 

xEasyRiderx

Rycerz
No dobrze jednak tak prawdę mówiąc już chyba każdy zdążył wywindować fenka ognia do 10 poziomu bo twórcy dali nam aż nadto możliwości ku temu :)
Nie mam na myśli tutaj oczywiście graczy którzy dopiero co zaczęli swoją przygodę z elvenarem.
Mamy już ogłoszenie na forum o zmianie nagród w iglicy TUTAJ
 

xEasyRiderx

Rycerz
A wiesz Magolcia nawet nie sprawdzałem na jakim etapie gry jest autor tego wątku i czy czasem nie przegapił poprzednich okazji na zdobycie artefaktów.
Chodziło mi mniej więcej o sam fakt jaki stworzyła nam gra :)
 
Do góry