• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Fragmenty Zaklęć

co sądzicie o mojej propozycji

  • tak

    Głosy: 7 58,3%
  • nie

    Głosy: 4 33,3%
  • nie wiem

    Głosy: 1 8,3%

  • W sumie głosujących
    12

miriella

Zwiadowca
moja propozycja jest taka :
wywalić z Bossa na trzecim ostatnim poziomie Fragmenty zaklęć , to jest nie fajnie przejść trzy poziomy i otrzymać na koniec jako nagrodę 4000 fragmentów
kto jest za i przeciw proszę głosować
może jak większość graczy będzie za to coś z tym zrobią
 

Tajniakos

Paladyn
Ja mam niestety mieszane odczucia ponieważ z jednej strony faktycznie może być irytujące jak z ostatniej skrzynki wyskakują nam fragmenty zaklęć a z drugiej strony w skrzynce nie mogą być tylko same wypasione i satysfakcjonujące nas nagrody. Mam w pamięci też batalię o to aby z owej skrzynki zlikwidowano 5% portalówki a jak wiemy nic to nie dało.
Ponad to wolał bym aby twórcy za bardzo nie gmerali w owych skrzynkach bo może sie okazać że niechcąco zabiorą z nich i te nagrody których byśmy najbardziej oczekiwali, dlatego wstrzymam się od głosu.
 

Wojtek90

Zwiadowca
Ze wszystkich rzeczy które się nie wydarzą w tej grze, ta nie wydarzy się najbardziej.
Niestety.
Bo:
1. Nie po to twórcy wrzucili to do skrzynek żeby teraz wycofać
2. Dział 'pomysły i propozycje' na naszym polskim forum nie działa tak jak powinien, albo jesteśmy za mali żeby nasze głosy się w ogóle liczyły
3. O ile dla starszych graczy, w tym dla mnie, to może być wielkie rozczarowanie gdy na górze dostaje się 4000 fragmentów (mogłoby być chociaż 10 tys.) o tyle dla mniejszych graczy to sporo, a wiem to bo np. jak na S1 i S3 w moich iglicówkach dostane fragmenty to w sumie się cieszę bo cały czas mi brakuje.

Generalnie nie jestem na nie i trzymam mocno kciuki żeby się udało, ale moim zdaniem dział "pomysły i propozycje" powinien mieć taki baner na wejściu po kliknięciu: "porzućcie wszelką nadzieję wy którzy tu wchodzicie" ;)
 
Do góry