• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

[Gildia] Prezentacja mojego Bractwa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser123

Guest
W rankingu pojawiła się tabelka ''bractwa'' czyli coś idzie w dobrym kierunku.
Ostatnio też była aktualizacja 0.19 i w godzinach 10-12 było napisane, że nie ma możliwości logowania się do gry a pomimo tego i tak przez ten czas swobodnie mogłem grać. ;)
 

DeletedUser9

Guest
Tabelka sie pojawila, hoty sie pojawily, nie bylo przerwy technicznej, nie ma bractw.
GREAT JOB huehue

wlasnie sprawdzilem - hoty sa, a tabelki zadnej nie ma trololo - kto to taki oszust? :eek:
 

DeletedUser123

Guest

Chodzi mi o tą tabelke :) Coś mi w głowie świta, ale nie jestem pewien - wcześniej tego nie było.

Wielki fail, większość myślała, że to dzisiaj a tu taki psikus :D
 

DeletedUser9

Guest
A no fakt :p
Wprowadzaja w blad releasami mowiac co jest na becie zamiast co u nas. Smieszne.
 

DeletedUser89

Guest
Pozostaje nam tylko czekać. W innym temacie GM pisała, że w przeciągu kilku dni już będziemy mogli zakładać bractwa.
 

Lamiiaa

Zwiadowca
a gdyby się zwolniło miejsce jakieś to mam chętnego kolegę, co prawda na forum jakoś nie zagląda, ale to on namówił mnie na Elvenar.
marcin2023, w tej chwili nr4 w rankingu :) (eliksir, zwoje, stal)
 

DeletedUser9

Guest
Nie musi miec konta na forum jesli jest chetny to tyle wystarczy ;)

Jako ze nas w konia zrobili z wprowadzeniem gildii to dopiero jak bedzie oficjalnie napisane "jutro beda gildie" wtedy uporzadkuje listy, prawdopodobnie z nowym podziałem - nowe wymagania itd
 

DeletedUser9

Guest
Idz idz bo prog podskoczy :D :D


Jeżeli nadal ktoś z Was jest chętny aby stworzyć jedno wielkie bractwo nawet 2 częściowe i wspólnie pogrązać sie w nudzie - zgłaszajcie się :)
 

DeletedUser123

Guest
Racja nowa selekcja się przyda ;)
Bo od czasów zapisywania się pobiłem próg o dobre 1,5 k pkt ;)
 

DeletedUser9

Guest
Nie same 'progi' beda wymaganiem, przede wszystkim prosta weryfikacja ile osob ktore sie zglosily sa aktywne, ktoregos dnia usiade i sie tym zajme, pojawi sie tu wpis o pewne informacje do podania, osoby ktore sie nie wypowiedza beda traktowane jako juz nieaktywne - jednoczesnie skreslone z listy - bo szukamy graczy aktywnych, nie mowie tu o aktywnosci 24/h ale o zwyczajnej aktywnosci a nie "znudzilo mi sie tydzien przed gildiami" ;)
 

DeletedUser14

Guest
Już tak szybko to chyba nie będzie, możemy czekać jeszcze z tydzień-dwa :confused::confused::confused: A nawet najmniejszej informacji typu "Będzie w przeciągu X dni" lub "W tym tygodniu" brak :( :(
 

DeletedUser9

Guest
Dlatego nie ma sie co spieszyc, bo znowu tylko krew czlowieka zaleje .... :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry