• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Gracze do naprawy IV

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

artur87

Rycerz
Naprawione.

Pamiętajcie, że w tym temacie zgłaszamy tylko Graczy nieaktywnych, u których trwa rozbudowa Ratusza (niejednokrotnie uniemożliwia ona udzielanie pomocy sąsiedzkiej) - po to, abyśmy mogli tę rozbudowę zakończyć.
 

Tajniakos

Paladyn
Pamiętajcie, że w tym temacie zgłaszamy tylko Graczy nieaktywnych, u których trwa rozbudowa Ratusza (niejednokrotnie uniemożliwia ona udzielanie pomocy sąsiedzkiej) - po to, abyśmy mogli tę rozbudowę zakończyć.

Idąc tokiem waszego myślenia wystarczy wejść w grę i nie rozbudowywać ratusza aby być dożywotnim graczem?
Jest masa osób, którzy z ciekawości zakładają konta w grze po czym wcale nie grają a dla was to jest gracz aktywny?
Podałem wczoraj niki do sprawdzenia a post został usuniety bo gracze nie mają w rozbudowie ratusza i mogę ich motywować...
Kogo mam motywować? miasta widma?
 

misia111

Wędrowiec
Felyndral
PietruchMarian1
Wizard940
Maretzky1
ALF 8
Neo21
Katharinna

Dla mnie to jest śmieszne ,żeby nie usuwać osób które wogóle nie graja a tylko miejsce na mapce zajmują bo nie maja w rozbudowie ratusza! A to, że nie są aktywni to ten fakt jest nie ważny dla was ?
 

artur87

Rycerz
Gracze nieaktywni mogą być usunięci jedynie automatycznie jeśli nieaktywności przekracza 30 dni.
Jeszcze raz proszę, aby pisać tu tylko o Graczach nieaktywnych z niezakończoną rozbudową Ratusza. Zakończymy wówczas rozbudowę Ratusza i będzie można takiej osobie przynajmniej kliknąć pomoc sąsiedzką.

ALF 8 - jest Graczem aktywnym

Pozostali Gracze - rozbudowa Ratusza została zakończona.
 

DeletedUser856

Guest
Naprawione.

Pamiętajcie, że w tym temacie zgłaszamy tylko Graczy nieaktywnych, u których trwa rozbudowa Ratusza (niejednokrotnie uniemożliwia ona udzielanie pomocy sąsiedzkiej) - po to, abyśmy mogli tę rozbudowę zakończyć.
Nie widzę sensu całej tej operacji. Zamiast definitywnie usuwać takie konta Wy się bawicie w rozbudowę ratusza. W imię czego ?
 

artur87

Rycerz
Rozbudowy Ratusza zakończone.

@Crom101 Konta nieaktywne, za wyjątkiem wyłączonych z kasacji, są usuwane automatycznie. Nie możemy tego robić ręcznie. Jedyne w czym możemy Wam pomóc, to zakończenie rozbudowy ratusza u nieaktywnego Gracza po to, aby można było mu chociaż udzielić pomocy sąsiedzkiej i zgarnąć za to monety.
 
Do góry