• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Gracze do naprawy IV

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

artur87

Rycerz
wiolka0304, Deliczek - Gracze są aktywni
sebastian2109198, nonamieishere - nie znalazłem takich Graczy

Pozostali naprawieni.
 

DeletedUser2316

Guest
Witam :)
WINYANDOR:
Brak jakiejkolwiek aktywności:
Kolorki123,MasterFghdb,Boogy2,Ada9,WizardMara,daw00986.Tetete,wawawojtek,Grand Voyager,Clarosie3321,Elf83,Ewka007,maryta,baraban.

Mogłam podać też od innych z Bractwa czy to każdy sam musi napisać ?

Pozdrawiam:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

artur87

Rycerz
Naprawione.

Witam :)
WINYANDOR:
Brak jakiejkolwiek aktywności:
Kolorki123,MasterFghdb,Boogy2,Ada9,WizardMara,daw00986.Tetete,wawawojtek,Grand Voyager,Clarosie3321,Elf83,Ewka007,maryta,baraban.

Mogłam podać też od innych z Bractwa czy to każdy sam musi napisać ?

Pozdrawiam:)
W tym temacie zgłaszamy tylko Graczy nieaktywnych, u których Ratusz jest w trakcie rozbudowy. Ja wówczas robię tak, aby jego rozbudowa była zakończona. Wszystko to po to, żeby do czasu skasowania nieaktywnych kont można było udzielić pomocy sąsiedzkiej i dostać monety. Konta Graczy nieaktywnych są kasowane automatycznie po przynajmniej 30 dniach nieaktywności (niektóre konta są wyłączone z kasacji).
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2316

Guest
Naprawione.


W tym temacie zgłaszamy tylko Graczy nieaktywnych, u których Ratusz jest w trakcie rozbudowy. Ja wówczas robię tak, aby jego rozbudowa była zakończona. Wszystko to po to, żeby do czasu skasowania nieaktywnych kont można było udzielić pomocy sąsiedzkiej i dostać monety. Konta Graczy nieaktywnych są kasowane automatycznie po przynajmniej 30 dniach nieaktywności.
Ok dziękuję za wyjaśnienie :)
 

DeletedUser1267

Guest
Felyndral gracze: Michal2118, (pole pomiędzy KatiUser a Kaamyk94), Susiek, (pomiędzy kkarola2577 a Narelia), AndreaAlfiana, (pomiędzy khan79 a Jacek30mc)
 

DeletedUser2276

Guest
Witam. Gracze z Arendyll:
----raczek----
habrex
ZyczuPL
Wiesiek121
 
Do góry