• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odłożone na później Grafika miast [+]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1653
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1653

Guest
Witam,
Chciałbym zaproponować dodanie dodatkowej opcji w ustawieniach, takiej jak "Jakość grafiki miasta u innych graczy". Przyśpieszyło by to wspieranie graczy, bo teraz wczytywanie miast lepiej rozwiniętych jest trochę uciążliwe, a i też na pewno więcej pobiera internetu - to znów ból dla ludzi z limitem.

Pozdrawiam,
Thorass
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1470

Guest
Przeciez mozna ustawic jakosc grafiki. Jak ustawiasz u siebie najniższa grafike to na inne miasta tez...
 

DeletedUser1653

Guest
Chodzi o to żeby nie rezygnować z grafiki u siebie w mieście... Takie coś jest też w FoE, grafika miasta w swoim mieście i oddzielnie u innych graczy.
 

DeletedUser629

Guest
Pomysł niezły ... ale sorki nie dam "łapki w górę" ..:( do takich "efektów" grafiki chyba potrzebny "silny" sprzęt ... mój jest o dwa tony niższy ...
Teraz mam wyłączoną grafikę ... i problem z wejściem do dużych Grodów sąsiadów :oops: ... a jakbym włączyła grafikę przynajmniej u siebie ... to dość że muli ... to jeszcze wszystko skacze i się buja ... więc oczopląsu można dostać :eek:
 

DeletedUser626

Guest
@agafi99 , w pomyśle nie chodzi o odebranie Ci obecnej opcji wyłączenia efektów, tylko dalsze rozdzielenie ustawień by kto chce, mógł zdecydować gdzie i jakie efekty są wyświetlane.

Dałam na razie +, bez zgłaszania pomysłu, nie odrzucam go i wiem, że da się coś takiego wprowadzić, ale zgłoszę go w momencie gdy będą zbierane pomysły na tego typu usprawnienia. W tej chwili zostałby tylko odłożony na bok.
 

visit0r

Paladyn
końcowym rozwinięciem metody oszczędzania mniej wydajnych urządzeń podczas motywowania moim skromnym zdaniem jest całkowita zmiana sposobu wykonywania tej czynności np przez dodanie panelu z nickami osób możliwych do motywowania a w momencie wybrania danego nicku dalsze rozwinięcie panelu o listę budynków dostępnych do motywacji całkowicie rezygnując z fizycznego ładowania grafik odwiedzanych miast
 

DeletedUser2022

Guest
drobny zabieg kosmetyczny, a jednak faktycznie pomaga :)
Gdy siedzę na 15 kartach, na plemionach, allegro, youtube, forach itd. To aż się nie chce klikać sąsiadom i członkom bractwa motywacji gdyż miasta ich po prostu długo się ładują. A to że to problem z łączem czy coś, nie znaczy że taka kosmetyczka nie może być wprowadzona. Jak najbardziej na tak.
 

DeletedUser2126

Guest
Dla mnie pomysł jak najbardziej na plus. U mnie w mieście grafa hula jak ta lala, ale u sąsiadów wysoko rozwiniętych już jest problem. Nieraz do tego stopnia, że wiesza stronę i po ptokach. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry