• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Grafika produkcji.

Czy dodać grafikę?

  • Tak

    Głosy: 13 68,4%
  • Nie

    Głosy: 6 31,6%

  • W sumie głosujących
    19

jakub357

Łucznik
6qX0dDN.jpg

Pomysł jak widać - dodać grafikę rzeczy produkowanej.
 

jakub357

Łucznik
Aktualnie, nazwa produkowanego towaru prawie nie ma znaczenia i jest pomijana. Grafikę powiązaną z daną produkcją, widać tylko w momencie, gdy manufaktura nie pracuje, czyli praktycznie nie zwraca się na nią uwagi, bo człowiek chce szybko zapuścić produkcję, żeby ,,już się robiła".
A szkoda, żeby te ładne grafiki się tak marnowały - dobrze byłoby je umieścić w oknie postępu. Wtedy może ludzie przestaliby patrzeć na produkcję tylko w wymiarze 3h, 9h itd, a zaczęliby kojarzyć graficznie, że przykładowo 3h robi się mozaika w marmurze.
 

DeletedUser1470

Guest
to jest genialny pomysl szczególnie w trakcie eventu kiedy dostawia sie manufaktury tylko i wylącznie do zadan, i tutaj zacyna sie problem bo niektore są wstawiane na 1dzien inne na 2 dni i teraz połap sie które sa jakie:) jesli nie ma miejsca na ich ladne ustawienie w kolejnosci tylko dostawia sie byle gdzie to ciezko pamietac ktore na jaką produkcje...
 

Christo

Rozbójnik
Mi raczej wystarczy jedynie nazwa produkcji w trakcie i po tak jak jest teraz. Co prawda dla oka może to i jest jakieś urozmaicenie, ale czy na prawdę potrzebne?
 

DeletedUser174

Guest
A ile razy "wchodzimy" do fabryki w trakcie produkcji? Bo ja osobiście ani razu chyba, ze przez przypadek sie kliknie. A przy zbiorze też użyteczność ikonki jest żadna - prawdopodobnie nikt z nas nie rozczula się nad nazwą produkcji (nie dotyczy produkcji eventowych) a co dopiero nad obrazkiem. To powstaje pytanie otwarte: po co? Żeby było więcej błędów, bo nie ta ikonka się wyświetla co powinna?
 

Christo

Rozbójnik
Dla mnie ten szczegół jest zbyteczny. W każdej grze grafika jest najważniejsza tak by się podobała. No może nie w każdej, ale wielu. Wypowiedziałeś swoje zdanie i fajnie. My wypowiedzieliśmy swoje zdanie na ten temat, więc jakbyś mógł uszanuj to i nie odpisuj starając się nas przekonać lub mnie, bo nie wiem jak tam kikimora.
 

jakub357

Łucznik
Przecież to oczywiste, że jeśli założyłem temat z pomysłem, co do którego jestem przekonany z powodów, które już przedstawiłem - to, że będę jednak starał się udowodnić słuszność mojej myśli i dążyć do jej realizacji, co nie ma nic wspólnego z brakiem szacunku; zwłaszcza, że nie sposób doszukać się żadnej chociażby próby usilnego przekonywania Ciebie, czy kogoś innego, bo w moich wypowiedziach są jedynie rzeczowe argumenty w geście dyskusji, a nie ma w nich manipulacji, którą natomiast zastosowałeś bezczelnie Ty, powołując się na wartość kultury osobistej związanej z szacunkiem, co zdecydowanie nie przypadło mi do gustu.
Odnośnie pomysłu to powiem jeszcze tak: problem by był, gdyby grafik nie było; jednak grafiki te są i korzystnie byłoby je po prostu wykorzystać.
 

DeletedUser626

Guest
Bez nerwów proszę.

Ze zgłoszeniem pomysłu poczekam, na więcej wypowiedzi i lepszy moment. Zgłoszenie tego w tej chwili gwarantuje odrzucenie tematu. Dodawanie grafik do miejsca praktycznie nieodwiedzanego? Owszem, grafiki są gotowe, ale trzeba by je zmniejszyć lub przebudować okno by się zmieściły. Nikt mi tego teraz nie przyklepie, a z tego co widzę, Gracze też nie są tutaj jednomyślni, a niektórzy pomylili grafikę z nazwą, która owszem jest potrzebna do zadań, ale już jest w grze podana.
 

Christo

Rozbójnik
Dlaczego ty mnie tak atakujesz? W jaki sposób ja Cie zaatakowałem, że tak się do mnie odzywasz? Weź może na wstrzymanie, bo Twoje gadki na mnie nie działają. Niby pięknie wszystko piszesz, ale widać, że coś w Tobie siedzi. Rzuciłeś pomysłem i chwała Tobie, ale nie narzucaj swojego toku myślenia. Ktoś się wypowiedział? Uszanuj to, a nie produkujesz się w każdym poście jakby życie od tego zależało. Weź zluzuj chłopie.

Sorry za offtop.

Peace
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser629

Guest
Spokojnie Panowie .. nie podchodźmy do tego tak emocjonalnie ...
każdy ma prawo wypowiedzieć swoje spostrzeżenia i jak napisał @Christo trzeba wyluzować .... żeby nie napisać za dużo niepotrzebnych słów ... i tak co ma być to będzie :)
Pozdrawiam
 

Hassano

Łucznik
Ja generalnie sie zastanawiam Jakub ile ty masz lat.. To co proponujesz to największa bzdura nikomu nie potrzebna. Po co mi ta grafika? Ja nawet nie patrze na to co produkuje bo robie to już odruchowo i tyle.. Albo jak mówisz ze fabuła czegoś tam jest dobra/zła.. Jak dla mnie tego tekstu wogóle mogło by nie być bo mam lepsze rzeczy do roboty niż czytanie wypocin niemców którzy myślą że są zabawni.. Nigdy nie czytałem nawet w zwykłych zadańh bo patrze tylko na to co potrzebna wyprodukować i tyle.. Albo jak gdzieś gadałeś coś o tapetach ( tego to nawet nie skomentuje bo nie chciałbym cie obrazić) Pomyśl raczej o istotnych zmianach których i tak nie wprowadzą a nie o takich bzdetach..
 

DeletedUser967

Guest
Dla jednych bzdety dla innych nie. Dla mnie bzdety to kolejny kopiuj - wklej "nowy" rozdział Niziołki. Pomysł może się podobać lub nie, ale to nie zezwala na ocenianie innych. Każdy niech czerpie z gry to co chce, a że jemu podoba się strona graficzna i fabuła zadań gry to komu to robi krzywdę? I tak wiadomo, że niczego stąd nie wprowadzą, ale pomarzyć można :p
 

jakub357

Łucznik
Ja generalnie sie zastanawiam Jakub ile ty masz lat..

A ja generalnie zastanawiam się, czemu Ty zastanawiasz się ile ja mam lat? Jeśli masz jakiś kompleks związany ze swoją dojrzałością, lub jej brakiem, to nie projektuj go na innych.
Temat jest o elemencie graficznym, na który ja, a także pewna część graczy, uwagę zwraca. Tak samo jak na treść fabularną, dialogi, osobliwe nazwy i cały wydźwięk artystyczny. To jest moja przyjemność, którą czerpię z tej gry.

Albo jak gdzieś gadałeś coś o tapetach ( tego to nawet nie skomentuje bo nie chciałbym cie obrazić)

Po przeczytaniu tego, też z trudem się powstrzymuje, żeby nie napisać paru wniosków o Tobie;
powiem tylko, że bardzo ciężko jest mieć do Ciebie szacunek, hassano, jeśli przejawiasz postawę napastliwą ze względu na to, że ktoś lubi tapety z Elvenaru.
Według mnie Twój wpis to prowokacja, ponieważ, nawet jak na Ciebie, ciężko mi uwierzyć, aby ktokolwiek był na tyle żałosny, że wiązałby dojrzałość wiekową z tym, czy ktoś interesuje się grafiką Elvenarową. A jeśli naprawdę tak jest, to Ci szczerze współczuję, boś biedny.
 

DeletedUser1297

Guest
Może nie tylko jest ta grafika potrzebna moim zdaniem ale informacja - na jaki czas puszczona była produkcja wg wzoru:
24h/1h33m

Przykładowo - produkcja na 1 dobę (24h) oraz 1 godzina i 33 minuty do zakończenia. To chyba lepsze rozwiązanie. Tyczyłoby się to dla "młotków" jak i dla "fantów". Czy nie tak lepiej? Bo kto zwraca uwagę na pasek postępu albo się zastanawia - co to było? Przydatne zwłaszcza przy eventach.

Chętnie wejdę w dyskusję i przebiję kontrargumenty.

*Moje zdanie zazwyczaj (na co wskazuje praktyka w życiu doczesnym i wiecznym) jest słuszne ale zastrzegam sobie prawo zmiany opinii bez uzasadnienia przyczyny.
 
Do góry