• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Grafika produkcji.

Czy dodać grafikę?

  • Tak

    Głosy: 13 68,4%
  • Nie

    Głosy: 6 31,6%

  • W sumie głosujących
    19

Christo

Rozbójnik
Przykładowo - produkcja na 1 dobę (24h) oraz 1 godzina i 33 minuty do zakończenia. To chyba lepsze rozwiązanie. Tyczyłoby się to dla "młotków" jak i dla "fantów". Czy nie tak lepiej? Bo kto zwraca uwagę na pasek postępu albo się zastanawia - co to było? Przydatne zwłaszcza przy eventach.
Na końcu tego paska masz podany czas do zakończenia produkcji + nad paskiem nazwę produkcji. Spór jest tylko o jakiś niepotrzebny element graficzny. Wszystkie istotne informacje są podane. No ale chodzi tutaj o jakieś parcie o element graficzny. Co za dużo to nie zdrowo.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1067

Guest
Jeśli chodzi o produkcje to zgadzam się z Christo - w czasie produkcji jest podana nazwa co jest produkowane. Problem jednak może zaistnieć gdy produkcja dobiegnie końca, nastawiliśmy kilkanaście warsztatów do zadania bieżącego i przyszłych i nie wiemy które zebrać teraz, a które są na później. Proponowałbym dodanie opisu lub grafiki w moment po zakończeniu produkcji. Jednak to chyba osobny pomysł i osobna dyskusja.
 

Christo

Rozbójnik
Jeśli chodzi o produkcje to zgadzam się z Christo - w czasie produkcji jest podana nazwa co jest produkowane. Problem jednak może zaistnieć gdy produkcja dobiegnie końca, nastawiliśmy kilkanaście warsztatów do zadania bieżącego i przyszłych i nie wiemy które zebrać teraz, a które są na później. Proponowałbym dodanie opisu lub grafiki w moment po zakończeniu produkcji. Jednak to chyba osobny pomysł i osobna dyskusja.
Ale jest nazwa po zakończonej produkcji. Wystarczy najechać kursorem na manufakturę. Wszystko jest.
a>

425a0eca6911e.jpg.html
 

Załączniki

  • Koniec produkcji.JPG
    Koniec produkcji.JPG
    27 KB · Wyświetlenia: 7

DeletedUser1067

Guest
wspomniałem o Warsztatach ;) ale z tego widzę nawet w nich coś się zmieniło i jest pokazana produkcja.... może była zawsze a nie zwróciłem uwagi :confused::confused: już sam nie wiem. W każdym razie zwracam honor - jest info.
 
Do góry