• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Handel odłamkami run (wyłącznie w obrębie Bractwa)

Czy twoim zdaniem taka zmiana jest potrzebna?

  • Tak

    Głosy: 2 28,6%
  • Nie

    Głosy: 4 57,1%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 14,3%

  • W sumie głosujących
    7

ChrisBaggins

Zwiadowca
Witam,
wydaje mi się, że tego tematu jeszcze nie poruszano, zatem proponuję wprowadzenie do Kupca możliwości wymiany barterowej odłamkami run pomiędzy członkami danego Bractwa.
Uzasadnienie:
W chwili obecnej jest możliwa wymiana odłamków run na PW i wykorzystanie PW w rozwoju własnego Antycznego Cudu, a także we wsparciu innych graczy w rozwoju ich Cudów. Jednakże, w fazie run nie zawsze starcza odłamków na wybrane do rozwoju AC - i wtedy właśnie przydała by się możliwość wymiany barterowej.
Wymiana nie powinna być 1:1, ale nie mam tu pomysłu na cennik, pozostawiam to twórcom gry - myślę, że można to ustawić tak, by nie zakłócić balansu gry. Odłamki zdobywamy w większości w sposób losowy (z wyjątkiem tworzenia w AM, a i tam są one anonimowe). Zatem można cennik skonstruować tak, by stosunek cen odłamków lub run był zależny wprost od częstotliwości podaży. Wówczas można by wymieniać odłamki niepotrzebnych AC na właściwe dla rozwijanych.
Handel obejmował by wyłącznie runy oznaczone dla AC (anonimowe odłamki nie podlegały by wymianie).
 
Do góry