• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Handel Reliktami

Popierasz pomysł czy nie?


  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

artur87

Rycerz
Każdy gracz ma zapewne bardzo dużo niepotrzebnych reliktów. Może by tak wprowadzić handel reliktami?
Nie mówię tu o wymianie reliktów pomiędzy graczami bo to byłoby zdecydowanie za proste - każdy we własnym zakresie powinien zdobyć na mapie relikty jakie mu są potrzebne, no ale z tymi niepotrzebnymi trzeba coś zrobić.

Tak więc proponuję wymianę reliktów u kupca na towary których relikt posiadamy.

1 relikt mógłby być warty 5 szt. towaru.
Można jeszcze ustalić podatek od wymiany w postaci 1 punktu wiedzy za każdą transakcję.

np. mam 10 reliktów stali - wymieniam 10 reliktów stali na 50 stali i za wymianę płacę 1 punkt wiedzy.

Oczywiście można ustalić inne proporcje takiego handlu jeśli wg twórców gry moja propozycja mocno zachwiałaby grą.
 

DeletedUser14

Guest
Ciekawa koncepcja, przynajmniej będzie jakiś użytek z nich, nie będą zalegały w Ratuszu :p
 

DeletedUser9

Guest
Obecnie zalegaja, ale jest swietna koncepcja na ich wykorzystanie kiedy powstana gildie, kiedy to clzonkowie gildii otrzymaja X reliktow od graczy ktorzy posiadaja relikty do ktorych ten gracz ma boosta. M.in. dlatego jestem na nie.
 

DeletedUser13

Guest
Autor też przedstawił koncepcję, która jest tak samo ciekawa jak opisana przez Ciebie. A póki nie ma żadnej koncepcji na ich wykorzystanie każda jest dobra. Jestem na tak.
 

DeletedUser13

Guest
Jak na razie nie widzę, aby w tej materii koncepcje wypadały każdemu z rękawa...:rolleyes:
 

DeletedUser14

Guest
Obie są OK, ale jak wypadnie trzecia to może być zła, czyż nie? :p :p :p
 

DeletedUser14

Guest
Oj, mógł już grzmieć dużo a ni grzmiał, to chyba dobry znak dla mnie ^^
 

DeletedUser14

Guest
A, oni też nie grzmią, nic mi nie robią :p

Ale, wracając dużym kołem do tematu - pewnie wprowadzą, po usilnych błaganiach, ale nie w tym roku, to może być pewne, są ważniejsze rzeczy jak Gildie, błędy po ich wprowadzeniu, PvP, błędy po wprowadzeniu PvP, problem nieaktywnych sąsiadów i błędy po wprowadzeniu rozwiązani, itd.
 

DeletedUser

Guest
A czy ktoś czytający na bieżąco betę jest wstanie przytoczyć co tam piszą, jakie mają koncepcje na niewykorzystywane relikty?

Poza tym myślę, że devsi mają jakiś pomysł co z tym zrobić (z którym, tak jak w każdej grze, niechętnie się dzielą)
 

Mikekun

Rozbójnik
Propozycja dość ciekawa, choć po dwóch postach pana Szczupaka oraz Hikari36 ich dyskusja faktycznie wygląda jak spam i jest nie potrzeba. Według mnie natomiast Relikty powinno się dać wymienić, jednakże tylko i wyłączne na te które dają nam bonus w postaci produkcji. I można byłoby tutaj zastosować ten sam przelicznik co jest zaproponowany w handlu między erami postępu ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser14

Guest
Relikty powinno się dać wymienić, jednakże tylko i wyłączne na te które dają nam bonus w postaci produkcji.

Ty, ty tak na serio? To przesada, nagle z 30 sztuk każdego reliktu zrobi się 90 tego bonusowego? Nieee, nawet z jakimiś kosmicznymi przelicznikami 10 zwykłych : 1 z bonusem to przesada.
 
Status
Zamknięty.
Do góry