• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Handel & Wymiany

  • Rozpoczynający wątek ZwierzoFanka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Z tego co widzę, wielu graczy "narzeka" na okrojone towary w produkcji, brak wymian surowców lub tak jak ja - totalny brak ofert handlu u sąsiadów. Co osłabia grę w drzewku. Np. ja - od 3 dni zbieram zwoje żeby odblokować badanie o Starożytnych Runach, i nie mogę ich zdobyć (0 ofert w handlu od sąsiadów, także z innymi surkami, a w bractwie jest jedwab i kryształ w produkcji...)

Piszcie może tutaj, kto co produkuje i co chciałby za to dostać.

Ja mam Drewno lub Jedwab, a poszukuję chociaż 90 Zwojów - ma ktoś?

Przepraszam, że piszę tutaj, ale na prawdę nie znalazłam takiego wątku... Jeżeli nie ma - to może stworzyć gdzieś taki wątek na stałe??? Myślę, że będzie przydatny :)
 

DeletedUser

Guest
@ZwierzoFanka Problem jest w tym, że gra ma taką konstrukcję, iż nawet jeśli ktoś będzie chciał, to jeśli nie jest pośród 200 prowincji wokół Ciebie, to i tak nie wymienicie się. To ograniczenie gry na jakie i tak nic nie zrobicie poza ewentualnie założeniem bractwa na czas wymiany.
 

DeletedUser

Guest
a no to lipa... aktywni gracze i tak już mają przeważnie bractwa, a zmienić można raz na 24h, więc bez sensu...
dzięki za wyjaśnienie, przy najmniej wiem skąd takie pustki w ofertach...
 

DeletedUser

Guest
W takim razie graj :) Idąc w górę rankingu w końcu zaczniesz spełniać wymagania punktowe oraz produkcyjne konkretnych bractw i w razie wakatu w jakimś możesz zostać zrekrutowana.
 

DeletedUser

Guest
też mam już bractwo :) tyle że u nas właśnie jedwab sam :) tak się ułożyło :) ale dzięki za rade i pomoc :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry