• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

I stał się cud.

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 34008
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 34008

Guest
wracając do swojego miasta od gracza który miał postawiony cud zobaczyłem to :
l_1455241b0a9aedbcud.jpg

jednak ja nie mam postawionego żadnego cudu :) Grafika zniknęła po wizycie u innego gracza.
I drugi błąd - przy pierwszej wizycie u innego gracza nie widać animacji ( dymka ) z liczbą zebranych monet/zasobów po kliknięciu motywacji. Po powrocie do swojego miasta ponownie nie widać tej animacji przy pierwszych zbiorach monet; zasobów lub towarów. I tak za każdym razem przy wędrówkach między innymi graczami a powrotem do swojego miasta. Dodam tylko że info przy listwie u góry ile weszło do ratusza/magazynu wyświetla się normalnie.
 

DeletedUser

Guest
Wejdź na mapę, i wróć do swojego miasta a przekonasz się, że cuda się nie zdarzają :)
Sam miałem taki przypadek po odwiedzinach gracza który miał postawiony cud. Drobny błąd, aczkolwiek taki który potrafi wprawić w zdumienie :)
 

Lamiiaa

Zwiadowca
też tak miałam, zanim dorobiłam się własnych :))) można to potraktować jako taka reklama, abyś mógł zobaczyć jak w Twoim mieście będzie pięknie gdy cudo będziesz miał :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry