• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Iglica

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 198835
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 198835

Guest
Witajcie
Znowu mam pytanie
W nocy po turnieju przeniosłem się na pl1 do innego bractwa - do drugiego bractwa dobiłem o 22:47
Dzisiaj chce wejść do iglicy i mam tam info , że w tej rundzie mogę ją robić indywidualnie , ale dla bractwa nie dołożę nic
To jakiś błąd czy znowu coś pozmieniali
Wydawało mi się , że wystarczy przejść przed rozpoczęciem iglicy a tu mam zonka
Jaj to nie nie jest błąd to nie ma co walczyć o dopuszczenie mnie do iglicowego zespołowego wydarzenia
 

Poziomek

Rycerz
hm bylo ostatnio jak piszesz- ze wystarczy dojsc przed rozpoczeciem obecnej edycji iglicy . Albo jakis blad albo cos zmienili nie chwalac sie. Jakbys znal odpowiedz to sie podziel.
 

Deleted User - 198835

Guest
No właśnie dlatego piszę , bo nie wiem , czy to błąd , czy coś cichcem zmienili
//
Na pl3 również nie mogę dołożyć się do bractwa punktami , pomimo , że tam zmieniliśmy bractwo we wtorek , a obezna arcy ma tą możliwość
//
Jest jakiś błąd , bo na pl3 nie mogę się też dołożyć w iglicy do punktów bractwa a już 2 osoby , co przeniosły się ze mną piszą , że iglice normalnie robią z punktacją dla bractwa
//
Sprawa nieaktualna
Wyłączyłem przeglądarkę , a po jej włączeniu i ponownym zalogowaniu mam dostęp iglicy na obu wspomnianych serwerach - pl1 i pl3
Na pl2 było normalnie , ale tam nie zmieniałem bractwa od dawna
Ale zgłoszenie już poszło na oba serwery

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry