• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Ilość Miejsc w bractwach.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser574
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś by twoje bractwo miało więcej miejsc niż 25

  • Zdecydowanie tak

    Głosy: 7 36,8%
  • Tak

    Głosy: 4 21,1%
  • Nie

    Głosy: 2 10,5%
  • Zdecydowanie nie

    Głosy: 11 57,9%

  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.

DeletedUser574

Guest
Witajcie:)
Piszę gdyż moim zdaniem ilość 25 miejsc w bractwie to moim zdaniem za mało.
Czy nie można by było zwiększyć tej ilości w jakiś sposób,choćby za zdobywanie 10 skrzyń w turnieju czy inny sposób.
Bardzo by to pomogło na pewno wielu gildiom.
U mnie są 2 osoby gdzie gra cała rodzina i każdy w innym bractwie gdyż nie ma miejsc dla wszystkich:(
InnoGames moim zdaniem powinien pomyśleć o tej sprawie i powiększeniu ilości miejsc w bractwach.
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Nie. Uważam, że 25 wystarcza. Mówisz o 10 skrzyniach i fakt, że dla większości bractw jest to nieosiągalne lub bardzo trudne do zrobienia - przede wszystkim przez problemy organizacyjne, a to ktoś na urlopie, a to ktoś się nie przygotował itp. itd. - ale są i takie, które trzaskają 10 co tydzień bez większego wysiłku. Poza tym stworzyłaby się przepaść między bractwami, bo niektóre mogłyby mieć 30 członków (powiedzmy, że taki byłby limit), a inne dalej tylko 25, i do tych pierwszych szliby aktywni gracze z większą ilością punktów.
Ale nawet gdyby każde mogło mieć po równo 30, i tak byłabym na nie. Za tym poszłyby zmiany balansu typu większe progi punktowe w turniejach. Z doświadczenia wiem, (a gram mniej więcej tyle, co Ty, jeśli za początek uznać datę Twojej rejestracji na forum), że rotacja w bractwach jest nieodłącznym elementem gry. Pewnie tylko ci, co grają z 24 swoimi kontami w jednym bractwie, nie zmieniają składu. Gracze przychodzą i odchodzą - zatem moja rada jest taka, że jak ktoś z bractwa się wyłamie, bo przestanie grać czy coś, to przyjmij w jego miejsce kolejną osobę z rodziny, i tak do momentu, aż wszyscy będą razem. Może potrwa to tydzień, miesiąc, trzy, ale w końcu do tego dojdzie. Inna rzecz, że jeśli im tak zależy na wspólnym graniu w jednym bractwie, to mogliby założyć własne, ale to tylko taka luźna uwaga.
 

DeletedUser1256

Guest
Ciekawe, większość bractw ma problem z wypełnieniem 25 miejsc. Może tak podnieś wymagania w bractwie jak chcesz robić 10 skrzyń w turnieju.
 

Azulena

Rozbójnik
Bractwo to nie tylko Turniej.

Bractwo to ludzie - już przy 25 zdarzają się mniej miłe sytuacje pomiędzy ludźmi, również i takie, które psują wszystko - ktoś "rozwalił" swoim zachowaniem moje pierwsze własne Bractwo. A wydawało się, że jest nam naprawdę dobrze wszystkim razem...
Ja odeszłam, bo nie umiałam wyrzucić tego kogoś.
Mój błąd, po moim odejściu było gorzej, koleżanki też odeszły, założyły własne, ale najpierw mocno się nadenerwowały.
Im większa byłaby ilość ludzi w Bractwie, tym większe - niestety - prawdopodobieństwo jakiegoś konfliktu.

Bractwo to wzajemna pomoc - a już przy 25 osobach i tutejszym "stylu" odwiedzania (w FoE to jest 100 razy lepiej), zajmuje to masę czasu, nieraz brak go na zajęcie się własnym miastem.

Czyli - jak dla mnie, zdecydowanie NIE.
Oczywiście można nie przyjmować więcej ludzi do Bractwa, bez względu na limit. Ale lepiej, żeby zostało 25.
 

Deleted User - 172852

Guest
Zagłosowałam zdecydowanie na nie. Zgadzam się z przedmówcami. Ogarnięcie 25 osób i utrzymanie zgody pomiędzy wszystkimi to ciężki kawałek chleba. Zwiększenie limitu spowoduje katastrofę, która prędzej czy później nastąpi. Niech zostanie tak jak jest :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry