• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Informacja o zalogowaniu w grze.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1751
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1751

Guest
Fajnie by było wiedzieć kto z naszego bractwa jest aktualnie w grze. Mógłby to być jakiś znacznik przy nazwie gracza, albo np. inny kolor jego nazwy. Co Wy na to?
 

DeletedUser1653

Guest
To dodać gdzieś takowe informacje, bo skąd ludzie mają wiedzieć o istnieniu takich komend...??
 

DeletedUser1653

Guest
I dlatego ludzie dalej będą nieświadomi takiej opcji. ;)
 

DeletedUser1088

Guest
z twojej wypowiedzi wynika, że jak nie znasz prawa to również nie musisz go przestrzegać.
podziwiam ludzi, którzy zaczynają w coś grac i idą na totalny żywioł.
po co poszukać czegokolwiek...

fajnie jak chociaż zapytają tutaj, o ile dowiedzą się że istnieje coś takiego jak forum;)
 

DeletedUser1653

Guest
Dalej twierdze że to powinno być ujęte w grze, zakładka Towarzysze i tam w punkcie "i" (Uprawnienia w Bractwie), bądź czarno na białym na tej wspaniałej wikipedii w dziale "Bractwa".
Podaj proszę link do informacji z komendami, bo nie mogę znaleźć. :)
 

DeletedUser1653

Guest
Dzięki za link, fajnie byłoby umieścić te komendy czatu w wikipedii. :)
 

DeletedUser1751

Guest
ja już wiem. wpiszcie na czacie /help i wtedy dostaniecie od systemu wiadomość, że można tylko sprawdzić kto jest online i wysłać szept do kogoś z bractwa. to są jedyne opcje na czacie w tym momencie
 

DeletedUser1088

Guest
skoro rozmawiamy o podstawach to o skrótach klawiszowych pewnie słyszeliście;)
 

DeletedUser626

Guest
Przeniosłam, ponieważ temat bardziej dotyczy pomocy w szukaniu informacji, a podobny pomysł i tak był już zgłoszony.
 
Do góry