• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Informacja w trąbce

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 198835
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 198835

Guest
Witam
Z informacji zrozumiałem , że nowy event już jest a ja go u siebie nie widzę
Wiem , że coś źle zrozumiałem z wpisu , a z filmiku to już kompletnie nic - staruszek jestem , i to na tyle , że w szkołach uczyli języka rosyjskiego jako obcego (jednym słowem mam bliżej setki niż urodzin)
Piszą "Igrzyska Elvariańskie już ruszyły" - ma to być na serwerach , czy gdzie indziej ?
 

Deleted User - 198835

Guest
Dzięki za podpowiedź
Co do polskich napisów , to będę musiał to znaleźć - trochę to potrwa , ale może się przydać na przyszłość , chociaż na forum już więcej się od Was dowiedziałem o tym evencie , niż filmik mi podpowie
A co do wieku , to jednak są starsi ode mnie (nawet na księżycu stanęli rok wcześniej niż się urodziłem a tam już mieli komputery ) :)
 

Nusion

Kapłan
Z napisami to prosta rzecz :)
Po prawej na dole w okienku z filmem jest biały prostokącik z paseczkami, tam można włączyć/wyłączyć napisy. Żeby zmienić język napisów, trzeba wejść w ustawienia (zębatka) -> język.
 

kikimora

Rozbójnik
Event jest zaplanowany na 21.07 i pewnie będzie odliczanie tak jak w poprzednim (to akurat było fajne i mam nadzieję, że ta opcja zostanie)
Mnie ta ikonka wnerwia. Po co ona jest? Jeden korzyść to że wreszcie jest znana godzina startu eventu, ale czy naprawdę nie można ludzi o tym powiadomić w inny sposób. Zresztą kiedyś nigdy nie było podanej godziny i jakoś z tą niepewnością daliśmy rady żyć.
Osobiście mam nadzieję (wiem że raczej zludna) że ten idiotyzm jest tylko w formie eksperymentu. Albo poproszę o opcję wyłączenia tego dziadostwo i niech się chętni podniecaja zegarkiem. Mnie to jakoś nie rajcuje
 

xEasyRiderx

Rycerz
Pomysł jak wiele innych przywędrował nam z FoE czyli tutaj programiści nie popisali się żadną twórczością, zrobili to na zasadzie kopiuj wklej jak też większość eventów którymi ostatnimi czasy nas zalewają.
Ech gdzie te czasy że event był 4x do roku i wtedy się czekało na to jak na wydarzenie a nie co miesiąc że aż się robić z tym nic nie chce.
 

Charlene

Szef kuchni
Mnie ta ikonka wnerwia. Po co ona jest? Jeden korzyść to że wreszcie jest znana godzina startu eventu, ale czy naprawdę nie można ludzi o tym powiadomić w inny sposób. Zresztą kiedyś nigdy nie było podanej godziny i jakoś z tą niepewnością daliśmy rady żyć.
Osobiście mam nadzieję (wiem że raczej zludna) że ten idiotyzm jest tylko w formie eksperymentu. Albo poproszę o opcję wyłączenia tego dziadostwo i niech się chętni podniecaja zegarkiem. Mnie to jakoś nie rajcuje
Kiki Tobie już wszystko nie pasuje. Zjechałaś ludzi biorących udział w konkursie( to było mega słabe i jestem urażona) i od tamtej pory tylko marudzisz. Nie rozumiem ludzi, którzy robią coś , co im się nie podoba i serio zaczynam się zastanawiać czemu dalej grasz, skoro wszystko jest na nie. Rozumiem konstruktywną krytykę, ale Ty po prostu z marszu musisz zjechać wszystko. Po co się tak męczyć...
 

kikimora

Rozbójnik
Kiki Tobie już wszystko nie pasuje. Zjechałaś ludzi biorących udział w konkursie( to było mega słabe i jestem urażona) i od tamtej pory tylko marudzisz. Nie rozumiem ludzi, którzy robią coś , co im się nie podoba i serio zaczynam się zastanawiać czemu dalej grasz, skoro wszystko jest na nie. Rozumiem konstruktywną krytykę, ale Ty po prostu z marszu musisz zjechać wszystko. Po co się tak męczyć...
W kwestii konstruktywnej krytyki to może mi wyjasnisz gdzie w Twoim poście takową występuje, bo jakoś doszukać się jej nie umim...

1. Ma prawo coś mi się nie podobać i nie widzę powodu by się z tym kryć czy inaczej taić. Uzurpuje sobie prawo do wyrażenia swojej opinii i to niezależnie od tego czy się ona komuś podoba czy nie. Nie oczekuję że ktoś się będzie że mną zgadzał, ale też nie widzę powodu by się z kimś innym w ciemno zgadzać (w tym z Tobą włącznie).
O gustach się nie dyskutuje. Ty rajcujesz się zegareczkiem i chwała Ci za to. Mnie ten baner irytuje i w imię czego miałabym udawać że jest inaczej?
2. Nie zjechalam ludzi biorących udziału w konkursie, a jedynie napisałam dlaczego sama w nim nie wzięłam udziału. Z mojego punktu widzenia to zasadnicza różnica i trochę nawet nie wiem dlaczego komukolwiek miałabym się z tego tłumaczyć.
3. Z tego co pamiętam to od zawsze byłam oskarżana o marudzenie i krytykowanie wszystkiego w czambuł, więc na jakiej podstawie doszukujesz się gdzieś jakiejś granicy początkowej w tzw ostatnim czasie?
4. A odpowiadając na Twoje pytanie dlaczego gram, to mam lekki dylemat. Z jednej strony nie widzę powodu by Ci się tłumaczyć, ale z drugiej to korci mnie Ci odpowiedzieć, że nam taki kaprys i nic Ci do tego... I nie wiem co wybrać....
 
Do góry