• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Informacje w ratuszu [17-06-PL]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser858
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser858

Guest
witam,

brakuje mi informacji o aktualnej produkcji monet na godzine dla całej mieściny. Rozumiem, że są poszczególne informację w każdej rezydencji, ale nie ma skonsolidowanych przychodów, co mi troszkę przeszkadza. Lubię patrzeć jak się rozwijam.

Nieczytelny jest również limit dla poszczególnych surowców, po najechaniu kursorem na "przeglad towarów" jest liczba danych towarów ale po prawej stronie od napisu "Przegląd towarów" fajnie, byłoby widzieć "limit" jaki możemy osiągnąć.

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto podzieli moje spostrzeżenia.

miłego dnia,
tomasz
 

DeletedUser

Guest
Fajny pomysł, godny wprowadzenia.
Nie rozumiem jednak, co masz na myśli z tą konsolidacją, jak to widzisz?
Jeśli tak jak w rezydencjach, to lepiej byłoby dać taki nawias na górnej belce, przy pojemności magazynu.
 

Deleted User - 34008

Guest
Na przechowywanie towarów w ratuszu nie ma limitu, dlatego nie ma takiej informacji.
Rzeczywiście, po najechaniu kursorem na "Skarbiec" na górnej belce w rozwijającym się okienku, mogłaby się pojawiać w drugiej linijce liczba rezydencji i przychód monet przeliczony na jednostkę czasu. Oczywiście z uwzględnieniem aktualnego bonusu kultury.
 

DeletedUser858

Guest
Tak jak Kusziel wspomniał. Każda rezydencja podaje przychód na godzinę, a mi brakuje informacji jaka jest łączna produkcja monet na godzinę dla całego miasta. Rozbudowuję cały czas rezydencje ale nie dostrzegam większego przychodu . Cyferki w tej kwestii uspokoiłyby mnie i dały realny wgląd w korzyści jakie niesie ze sobą rozbudowa. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry