• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Inspirująca Medytacja

Czy to dobry pomysł?

  • Tak?

    Głosy: 20 83,3%
  • Nie?

    Głosy: 4 16,7%

  • W sumie głosujących
    24
Nie zaszkodziloby, choc moim zdaniem bardziej interesujaca bylaby kumulacja polegajaca na zwiekszeniu pojemnosci paska o nastepne 10 PW z kazdym kolejnym rzuconym zakleciem. Ale glosuje na tak, chocby po to, by mechanika rzucania i dzialania zaklec byla jednolita w przypadku kazdego zaklecia (moze z wyjatkiem zaklecia teleportacji, ktore z samej swojej natury nie jest zakleciem dzialajacym czasowo).
 

Deleted User - 198835

Guest
Jestem na tak za wydłużeniem działania Inspirującej Medytacji
Co do większej ilości miejsca na PW na pasku , jakoś mnie to nie przekonuje - kto wchodzi przynajmniej 2x dziennie to 20PW na pasku wystarczy i jedynie PW z turnieji mogą ten pasek zapchać
 

Wilczeq

Wędrowiec
Jestem na Tak.
Andrzeju nie tylko to może zapełnić pasek. Jeśli ktoś ciągle coś Tworzy w Akademii Magii to w skrzynce czasami nagrodą jest 35 PW.
 

Poziomek

Rycerz
Ogolnie sam pomysl ciekawy - bo ktos np wyjezdza sobie na weekend odpalilby 2-3x medytacje - wraca i ma pelno PW - ale to jak wspomnial Chris musialoby sie wiazac z powiekszaniem Paska PW- bez tego - to jest dla mnie niepotrzebne.
 
Do góry