• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione irytujący wskaźnik

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser860
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser860

Guest
Witam
przed turniejem do działu V zostało dodane zadanie : benshee. Pomimo jego wykonania przy każdym wejściu na panel gry świeci się ikona przypominająca o zalegającym zadaniu do odkrycia, czy nie można poprawić tego błędu - jest to drobiazg ale bardzo irytujący. Z góry serdecznie dziękuje .

błąd 2.jpg

błąd 1.jpg

Felyndral /GCH 55.0.2883.87 m (64bit)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1033

Guest
U mnie na WINYANDOR przy Banshee również mam czerwony wykrzyknik, pomimo zaliczenia.
 

DeletedUser860

Guest
Przepraszam. że troszeczkę zbocze ale ciśnie mi się przy okazji ewentualnego braku jakiegoś znaku od moderatora czy innego zawiadującego forum i problemami graczy - następujące zapytanie : czy trzeba być tzw. diamentowym dzieckiem by dostać ewentualną odpowiedź, typu nie ma problemu albo zostanie usunięty w najbliższym czasie lub przy najbliższej aktualizacji. Czy raczej jako zwykły gracz "bez diament owiec" nie mam szans na jakąkolwiek odpowiedź.
z poważanie bax
 

DeletedUser449

Guest
@bax2001
Jeśli nie zauważyłeś, "moderator czy inny zawiadujący forum i problemami graczy" dał znak - temat dostał prefix "potwierdzone". Co oznacza że twórcy gry wiedzą o problemie i rozwiążą go w stosownym czasie.
Za teorie w rodzaju "trzeba być diamentowym graczem"... cóż. Łaskawie pominę to milczeniem.
 

DeletedUser860

Guest
Witam Szanowny graczu Kalart
grzeczność wymaga by choć słowo napisać, to nic nie kosztuje a ułatwia życie - ja hołduje zasadzie: traktuj innych tak jak byś chciał by Ciebie traktowano - i chyba wszystko jasne a jak nie to przykro mi taki już jestem, mało domyślny.
Dla mnie słowo Potwierdzony (jak mówi ciocia wiki:
(1.1) stwierdzić prawdziwość (autentyczność, istnienie) czegoś, dać potwierdzenie
(1.2) przytaknąć komuś; zgodzić się z kimś, przyznając mu rację)
- znaczy ,że to co zgłaszam ma faktycznie miejsce i potwierdzone jest zrzutem ekranu oraz po sprawdzeniu zgodne jest z prawda.
Tak więc szanowny graczu Kalart - użyte słowo nie świadczy o tym , że udzielono mi odpowiedzi na zgłoszony problem i ewentualnym sposobie jego rozwiązania .
miłego wieczoru życze
 

DeletedUser594

Guest
Witam u mnie do tej pory jest ten wykrzyknik, strasznie mnie to denerwuje możecie coś z tym zrobić z góry dziękuje pozdrawiam :):eek:
 

artur87

Rycerz
Istnienie tego błędu zostało potwierdzone, zgłosiliśmy go do naprawy i teraz nasi programiści nad tym pracują. Błąd zostanie naprawiony najszybciej jak to będzie możliwe.
 

DeletedUser860

Guest
Istnienie tego błędu zostało potwierdzone, zgłosiliśmy go do naprawy i teraz nasi programiści nad tym pracują. Błąd zostanie naprawiony najszybciej jak to będzie możliwe.
witam - bardzo dziękuję za informacje - pozdrawiam
 
Do góry