• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Jak zwiększyć szybkość gry?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser967
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser967

Guest
Witajcie. Od pewnego czasu mam taki problem, że gra zaczęła zwalniać. Nie jest to kwestia pamięci podręcznej, aktualizacji i ciasteczek bo wszystko mam OK. Macie jakieś sposoby na zwiększenie prędkości gry?
 

DeletedUser1088

Guest
to naprawdę pomaga, te wszystkie wirujące element efekty mgły bardzo spowalniają;)
kompa mam może nie najmłodszego ale był kupowany pod Diablo III i jadę tutaj na najuboższej grafice;)
 

jakub357

Łucznik
Mi pomaga też wyłączenie wszystkich zbędnych usług i procesów w menadżerze zadań. Do tego wyłączenie zapory i antywirusa.
A także ustawienie najwyższej wydajności w opcji zasilania baterii.
Dalej, można wejść w Uruchamianie (skrót Flaga+R), następnie wpisać msconfig i wybrać uruchamianie selektywne, a następnie odznaczyć wszelkie zbędne procesy w kolejnych zakładkach. Następnie zrestartować system.

Trzeba zapewnić też stabilne łącze internetowe. Plus ma ostatnio problemy z łączem, więc jeśli masz z tej sieci, to pewnie tu tkwi przyczyna.
A jeśli nie, to jest to problem związany bezpośrednio z serwerem gry. Na międzynarodówce jest piekło od kilku dni - potworne lagi, pełno skarg na forum, chaos i zamęt.
 

DeletedUser967

Guest
Cześć. Problem rozwiązany. Wystarczyła zmiana przeglądarki z Chrome na Opere. Teraz śmiga jak ta lala
 

Luhasz

Wędrowiec
Trzeba zapewnić też stabilne łącze internetowe. Plus ma ostatnio problemy z łączem, więc jeśli masz z tej sieci, to pewnie tu tkwi przyczyna.
A jeśli nie, to jest to problem związany bezpośrednio z serwerem gry. Na międzynarodówce jest piekło od kilku dni - potworne lagi, pełno skarg na forum, chaos i zamęt.
Myślę że to podstawowa sprawa, wszystko się kręci głównie wokół łącza, coś się aktualizuje - gra się zacina - gram również na telefonie, mam tam "darmowy" internet czyli 512kbit.... i oczywiście przeglądarkę puffina, może nie jest tak ładnie jak na komputerze czy płynnie ale jakiś dostęp jest do gry :rolleyes: I pierwsza rzecz jaka zawsze mi się sypie to aktualna przeglądarka, zdarzyło się że musiałem na chroma z foxa przejść bo flach się wysypał :eek: I pewnie za mało diamentów kupiłem :confused: Sorry.. musiałem:D
 

Luhasz

Wędrowiec
Lub konto premium - opcja sterowanie porami roku:cool: Napisałem to bo nie dano mi dokończyć zdania i wypomniano ile diamentów kupuję (wątek z wymianą towarów za diamenty) Ciekawym odpowiadam proporcjonalnie do otrzymanej elektronicznej treści, usługi czy jak to się fachowo zwie... Nie mogę kupić więcej bo zwyczajnie się nie opłaca, przykładów można mnożyć, mam zapłacić 50 zł za kwadracik a za następny 150pln ? :confused: Gdybym w Anglii lub Niemczech mieszkał może nie było by to trudnością, ale ponoć to nowa strategia twórców gier aby migracji nie było, przykro jest na to patrzeć bo gra stoi a gracze są zrezygnowani:oops: Swoją drogą w jakim języku piszemy na czatach bractw? może zacznijmy jak u konkurencji po angielsku bo mam czasem wrażenie że gracze "top lista" mnie nie rozumieją o_O
A ja czekam dalej w wytęsknieniem na deszcz....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Nie ! tego już za dużo w ostatnim czasie :eek: Czekam na słońce :D
 
Do góry