• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Jeśli jesteśmy w karczmie, to nie może zabraknąć...

Za co najbardziej lubisz pizze?

• tak

Głosy: 7 100,0%

• W sumie głosujących
    7

Alex35

Rozbójnik
Kurczaczek satay w sosie z orzechów nerkowca + ryż jaśminowy gotowany na parze + warzywka. Pyyychotka :)

jakub357

Rycerz
Zaczął się sezon na truskawki, więc ostatnio miałem ryż z truskawkami, a dzisiaj naleśniki :)
Co jeszcze można z nimi ciekawego zrobić?

Alex35

Rozbójnik
Zaczął się sezon na truskawki, więc ostatnio miałem ryż z truskawkami, a dzisiaj naleśniki :)
Co jeszcze można z nimi ciekawego zrobić?
Truskawki można zalać kwaśną śmietaną, pognieść widelcem i zasypać cukrem. Cudowna bomba kaloryczna i pożywka dla próchnicy. Ale jakie to pyyyszne :) Moim zdaniem warte grzechu :)

agafi99

Tancerz ostrzy
Polecam jeszcze ... omlet z truskawkami ... pizze owocową ... placek z truskawkami i słodką kruszonką ... ale najlepszy jest swojski makaron z truskawkami ... mniam :rolleyes:

Alex35

Rozbójnik
Polecam jeszcze ... omlet z truskawkami ... pizze owocową ... placek z truskawkami i słodką kruszonką ... ale najlepszy jest swojski makaron z truskawkami ... mniam :rolleyes:
Nie, no... Chcesz pizzę profanować owocami? :)
Aczkolwiek słyszałam, że w niektórych jadłodajniach podają pizzę z frytkami. Brrr... :confused:

obladioblada

Zwiadowca
Alex25

Ojej, chciałbym taką żonę. Przecież Ty wszystko o wszystkim wiesz...

a swoją drogą, to właśnie rośnie rabarbar :)