• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Kilka usprawnień gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser727
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślisz ?

  • Jestem przeciw

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    3
Status
Zamknięty.

DeletedUser727

Guest
Proponuję 6 rzeczy:

1 ) dodanie zakładki inwentarz zaklęć do okna akademii magii

2 ) dodanie ikony kupca w prowincji (szybsze negocjacje oraz brak ponownego łaadoowaaniaa maapyy)

3 [3, 4, 5] ) dodanie możliwości przemieszczania się po mieście (swoim i innego gracza), badaniach i czacie (góra/dół) strzałkami

4 [6] ) To mogłoby być uciążliwe... Przesuwanie list rankingowych, w bractwie, "powiadomieniowych", ewentualnie stron w menu budynków/ikon budynków oraz zakładek (góra/dół), zakładek w koszarach (g/d) i przełączania między żołnierzami. Przy innych podobnie

Proponuję to dać jako jedną dużą aktualizację.
 

DeletedUser110

Guest
Głosu nie oddaję, bo w pierwszej chwili myślałem, że każdy kwadracik dotyczy poszczególnej opcji a tu jednak nie... Mnie pasowałby pomysł nr 2 z kupcem dostępnym z mapy i z prowincji. Opcja nr 1 - po co? Jak dla mnie zaklęcia, poza tym rozszerzającym pasek pkt do 20, są bezużyteczne. Opcja 3 i 4 - może komuś by pomogła, sam nie potrzebuję tego.
 

DeletedUser727

Guest
Głosu nie oddaję, bo w pierwszej chwili myślałem, że każdy kwadracik dotyczy poszczególnej opcji a tu jednak nie... Mnie pasowałby pomysł nr 2 z kupcem dostępnym z mapy i z prowincji. Opcja nr 1 - po co? Jak dla mnie zaklęcia, poza tym rozszerzającym pasek pkt do 20, są bezużyteczne. Opcja 3 i 4 - może komuś by pomogła, sam nie potrzebuję tego.

Mi tak na serio bardzo zależy na 3 i 2, bo sam się z tym użeram... A 1-sze, żeby było dla innych lepiej i trochę bardziej podobne do koszar - wiesz co masz rekrutować... 4 po to, bo lubię takie gry gdzie się klika w klawiaturę (lubię programowanie, a to jest coś w tym stylu)
 
Status
Zamknięty.
Do góry