• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd klopoty z zadaniami

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser281
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser281

Guest
jestem w VIII erze na swiecie FELYNDRAL na etapie odkrywania zbrojowni.Wybudowałem portal i fermy grzybkow.Wczoraj zlikwidowalem farmę dnia , farmę nocy zostawiąjac portal wróżek i zaczołem otrzymywać od nowa zadania z ery VII czyli wróżek aby wyprodukować 5 słoneczników a nastepnie 10 słoneczników.Ile razy
mam to powtarzać.Na ARENDYLL musialem zrezygnowac z grania bo otrzymywalem zadania jeszcze zV ery nieobowiazkowe a obowiazkowe z VI choc bylem tez na VIII erze
 

DeletedUser449

Guest
Z zadaniami jest tak, że w badaniach możesz być nawet w dziewiątej erze, ale zadania mieć z pierwszej ery - jeśli nigdy nie wykonywałeś tych z głównej linii fabularnej, czyli obowiązkowych. To, że dobijesz do leśnych elfów wcale nie oznacza, że możesz pominąć robienie zadań ze wszystkich poprzednich epok - jeśli nie robiłeś ich wtedy, kiedy powinieneś. Zadania nie dostosowują się automatycznie do zbadanego rozdziału - trzeba robić je wszystkie z góry ustalonej kolejności i nie ma wyjątków.
Zadania cykliczne od epoki krasnoludów nie zmieniają się - są takie same od VI do IX rozdziału. Jedyny znany mi wyjątek to zadania na 12 punktów wiedzy - znika ono gdzieś pod koniec wróżek, podczas wykonywania zadania z dolnej połowy.
Jeśli jesteś w orkach, a masz początkowe zadania z ery wróżek - to znaczy że w ogóle ich nie wykonywałeś. Nie usuwaj portalu, bo jeszcze będzie potrzebny - i wykonuj zadania. Niestety, są zadania również na farmy dnia i nocy, więc będziesz potrzebował po jednej sztuce na 4 poziomie.
 
Do góry