• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Kolory

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 34008
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 34008

Guest
Błagam! Zmieńcie kolorystykę najwyżej rozwiniętych budynków u elfów, bo to połączenie "złotego" z zielonym przypomina zgniliznę i kojarzy się z jesienią :(
Miałem dziką nadzieję, że skorzystacie z okazji i każda rasa nas odwiedzająca będzie miała swoje barwy.
O jakież moje rozczarowanie... smuteczek.
 

DeletedUser79

Guest
Kolory to jedno, a sam styl budynków nie przypadł do gustu wielu osobom. Mi również nie podobają się budynki na poziomach najwyższych, już lepsze są przykładowo na poziomie 12. O gustach się nie dyskutuje i niestety wszystkim dogodzić się nie da, aczkolwiek kolejne "epoki" może przyniosą coś odmiennego, co spodoba się wszystkim.
 

DeletedUser

Guest
To już nie liczy się jakość, tylko wygląd? No cóż pierwszy raz widzę taki przypadek, no ale każdy ma swoje zdanie ;)

images
 

DeletedUser

Guest
A myślałam, że kobiety mają kuku na tym punkcie :p Mi tam się podoba. Wątpię żeby graficy chcieli zmieniać kolory. Jakie miałyby być alternatywne?
 

Deleted User - 34008

Guest
Już nie chodzi o to żeby zmieniać to co jest. Ale byłoby dobrze gdyby każda rasa gościnna miała inny kolor dominujący.
Przyjmując że dla elfów jest to złoty, to dla krasnoludów mógłby być np. niebieski ( taki jak oznaczenie rozdziału w księdze technologii). Taki mniej więcej wygląd ma teraz rezydencja na poziomie 16. I tak dalej dla kolejnych ras inny kolor.
To trochę dziwne, że za każdym razem graniczne poziomy rozwoju budynków mają taki sam zestaw kolorystyczny.



A myślałam, że kobiety mają kuku na tym punkcie
Faceci też mają. Tylko my mamy trochę łatwiej, bo jak zapewne wiesz rozróżniamy tylko 3 kolory . A ten zestaw zaliczam do drugiego.
 

DeletedUser79

Guest
@grigiPL owszem, w grze liczy się przede wszystkim jakość, lecz jak wiadomo celem gry jest rozbudowa swojego miasta, tak więc wygląd owego miasta (przykładowo dla mnie) jest również ważny, żeby to wszystko jakoś się ładnie komponowało.
Towarzysz Kusziel wytłumaczył pięknie :)
 

DeletedUser110

Guest
A według mojego gustu Ratusz robi się coraz ładniejszy, do poziomu 11:

120px-Town_hall_elves_11_cropped.png


Po czym robi się coraz paskudniejszy :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry