• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Linia zadań: Urocze Drzewko

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser629

Guest
no tak, ale wiele fajnych elementów, jak ciekawe budynki, są dostępne tylko za diamenty...
tak.. i możesz sobie je pooglądać w menu ... przykładowo jak kupisz np. kulturę ile ona będzie Ci warta za dwie epoki ? Póki nie wprowadzą podniesienia poziomu schematem... jest wartościowa tylko w jednej epoce ... chyba że ma ful wypas ilości i many ..
No cóż wiemy nie od dziś ... że akurat ta gra jest "droga" ... no to pomyślmy inaczej ... ile My jesteśmy warci dla tej gry... że aż takie ceny wystawili :)
no to .. BRAWO MY ... :cool:
 

DeletedUser1297

Guest
Brawo My Agatko....

Potwierdzę po raz kolejny. Koszty premium nie są adekwatne do polskich realiów. I dlatego ode mnie guzik z pętelką :p Dlaczego? Bo mam swoje zasady ;)

Taaa..... Bo chciałem się rozwijać i tak jakoś na końcówce Krasnali mam 184 prowincje (do Wróżek wymagane130 tylko) i towar paletami ładuję na ostatnie zadania. Zrobię. Ale niech ktoś inaczej obmyśla te eventy. Wszyscy wiemy dlaczego?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser629

Guest
Koszty premium nie są adekwatne do polskich realiów
bo to przelicznik .. zachodni :p xd
I dlatego ode mnie guzik z pętelką :p
a ja ostatnio dostałam ofertkę 100% wow ... ależ mnie korciłoooo ... dobrze że klawiaturka była jeszcze nie wyczyszczona i się ... przyblokowała :D:D
tylko po co mi te diamenty ... już gra by tak nie cieszyła :)
i towar paletami ładuję na ostatnie zadania
jak masz tak dużo ... to do sąsiadki wrzucaj :p
na końcówce Krasnali mam 184 prowincje (do Wróżek wymagane130 tylko)
ale masz dodatkowe ekspansje ... :) i bez spiny ... się relaksuj :D
 

Osteres

Zwiadowca
Może i nagroda taka sobie ale idealnie nadaje się na wymianę kultury z budynków sprzed kilku epok :) Oczywiście jak ktoś takie miał postawione.
 

Hassano

Łucznik
Może i nagroda taka sobie ale idealnie nadaje się na wymianę kultury z budynków sprzed kilku epok :) Oczywiście jak ktoś takie miał postawione.

Nie kumam każda epoka dostarcza "niby lepszych" budynków kulturowych i ich wymiana to konieczność żeby jakoś logicznie sie rozwijać.. trzymanie czegoś bo ładnie wygląda prowadzi właśnie do stagnacji i kończenia gry.. A wszystko z eventów nie daje many więc niema prawa bytu w grze..
 

DeletedUser1902

Guest
Czcigodni, co się dzieje z nagrodą za 18 zadanie Drzewka, czyli zebranie pokaźnej ilości monet? Miałem komunikat, że jest to brudne i przydatne, ale nigdzie nie mogę tego znaleźć. Samo się aktywuje i coś robi?
 
Status
Zamknięty.
Do góry