• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Nadchodzi: Nowy styl forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

jakub357

Łucznik
Mi się osobiście podoba bardziej obecny wygląd forum, taki klimatyczny, w kolorach brązu - przywodzi na myśl drewno, które kojarzy się z tawerną, co wiąże się typowo z uniwersum fantasy Elvenar'u.
Lecz rozumiem ideę większej przejrzystości i łatwiejszego transferu, nowego wyglądu forum. Też w kwestii dostępu mobilnego.
 

DeletedUser1088

Guest
Nie podoba mi się ten wygląd z bety.
to czy nam się podoba czy nie podoba to nikogo nie interesuje.
dziwię się że @Dragomira wyskoczyła z czymś takim.
dyskusja ????
dyskutuje się nad czymś co można przyjąć lub odrzucić
tutaj decyzję już podjęto, więc gwoli ścisłości powinno się to nazywać obwieszczeniem, czyli oficjalną informacją w formie pisemnej:)
 

DeletedUser1269

Guest
to czy nam się podoba czy nie podoba to nikogo nie interesuje.
dziwię się że @Dragomira wyskoczyła z czymś takim.
dyskusja ????
dyskutuje się nad czymś co można przyjąć lub odrzucić
tutaj decyzję już podjęto, więc gwoli ścisłości powinno się to nazywać obwieszczeniem, czyli oficjalną informacją w formie pisemnej:)
to czy nam się podoba czy nie podoba to nikogo nie interesuje.
dziwię się że @Dragomira wyskoczyła z czymś takim.
dyskusja ????
dyskutuje się nad czymś co można przyjąć lub odrzucić
tutaj decyzję już podjęto, więc gwoli ścisłości powinno się to nazywać obwieszczeniem, czyli oficjalną informacją w formie pisemnej:)
 

DeletedUser1269

Guest
sory coś nachrzaniłam ale ten watek nie jest do dyskusji tj już zatwierdzone zgadzam się opiniami :)
 

Hassano

Łucznik
to czy nam się podoba czy nie podoba to nikogo nie interesuje.
dziwię się że @Dragomira wyskoczyła z czymś takim.
dyskusja ????
dyskutuje się nad czymś co można przyjąć lub odrzucić
tutaj decyzję już podjęto, więc gwoli ścisłości powinno się to nazywać obwieszczeniem, czyli oficjalną informacją w formie pisemnej:)

To wszystkie aktualki nie powinny mieć możliwości dyskusji bo i tak nic nie możemy zmienić choć bardzo nam sie nie podoba..
 

jakub357

Łucznik
Te nowe forum jest jeszcze w becie, więc jest szansa, że ostateczna forma będzie inna.
Każdy widzi, jaki jest obecny wygląd forum, a jaki jest nam proponowany... lub raczej narzucony. Ja wyraziłem swoją opinię, że obecny wygląd ma swój klimat i smaczek; natomiast wersja z bety, jest schematyczna i po prostu brzydsza.
 

Christo

Rozbójnik
Te nowe forum jest jeszcze w becie, więc jest szansa, że ostateczna forma będzie inna.
Każdy widzi, jaki jest obecny wygląd forum, a jaki jest nam proponowany... lub raczej narzucony. Ja wyraziłem swoją opinię, że obecny wygląd ma swój klimat i smaczek; natomiast wersja z bety, jest schematyczna i po prostu brzydsza.
Nie ma szans by coś zmienili. Wszystko co przychodzi z bety jest takie same nawet z błędami. Nie po to jest BETA, by błędy przychodziły na normalne serwery.. no ale to dotyczy aktualizacji gry.

Co do skórki forum to kolorystycznie jest brzydkie. Kolory gryzą się.. co najmniej dla mnie.
 

DeletedUser967

Guest
Nie podoba mi się forum Bety. Nasze jest bardziej klimatyczne. Też nie widzę tu miejsca na dyskusję, skoro Drago przyszła tylko nam powiedzieć, że tak będzie i kropka.
 

DeletedUser629

Guest
to czy nam się podoba czy nie podoba to nikogo nie interesuje.
dziwię się że @Dragomira wyskoczyła z czymś takim.
dyskusja ????
dyskutuje się nad czymś co można przyjąć lub odrzucić
tutaj decyzję już podjęto, więc gwoli ścisłości powinno się to nazywać obwieszczeniem, czyli oficjalną informacją w formie pisemnej:)
To powinno się nazywać ... ocena nowego wyglądu... :)
Mi także podoba się aktualny wygląd ... jest taki ... "swojski" ... dla oka ... i @jakub357 trafił w samo sedno :)
ten nowy będzie ... "zimny" i jak dla mnie zlewający się ... istna szaro-bura "gazeta ..." :confused:
 

DeletedUser626

Guest
Dyskusja to wymiana poglądów, może odbywać się na każdy dowolny temat i nie musi być zakończona żadnym działaniem, choć może. Wg. tego co piszecie, nie można dyskutować np. o literaturze, ani muzyce, które już powstały, bo nie da się ich zmienić. Trochę nietypowa definicja.

Co do natomiast forum, nie jest prawdą, że nie da się nic zmienić. Owszem, nowy styl zostanie wprowadzony ponieważ musi być dostosowany do urządzeń mobilnych, ale kolor ramki czy tło nie mają nic wspólnego z funkcjonalnością i jak najbardziej można proponować zmiany w wyglądzie.
 

Christo

Rozbójnik
A co nam z proponowania, jeśli nasze pomysły potrafią zalegać miesiącami i nadal nic w tym kierunku nie jest robione? Co ma piernik do wiatraka?
 

DeletedUser1088

Guest
@Dragomira
zgłosiłaś, żeby paszteta elfkę zmienić
i co???
czas start, za miesiąc ci przypomnę i za kolejny miesiąc również
wiem że są priorytety, tylko dziwnie te priorytety są priorytetowe;)
 

Hassano

Łucznik
Nie ma priorytetów.. W pomysłach są np dodanie dzwonka przy motywowaniu sąsiadów wisi i nima nic.. nie chce mi sie tam wchodzić i patrzeć co jeszcze było zgłaszane a niema.. i nikt mi nie wmówi że szanują nasze zdanie bo tak nie jest.,.
 

DeletedUser1088

Guest
no tak priorytety;)
system powiadomień działa jak działa, czasami łapki złote, czasami zielone
ale jak sobie przypominam to skrzynka ze skarbem pojawiająca się w jednym miejscu została od razu naprawiona
priorytet, przecież wtedy ktoś nie tracił dziennie minuty na odnalezienie skrzynek pod napisami;)
priorytetem jest również forum bo przetłumaczyć wiki to już nie łaska
kurde nie sprawdziłam, za chwilę dragomira wyleci z tekstem że od 3h już jest ok;)
oczywiście o aktualizacji wiki też nie powiadomią;)

edit
nie, nie wgrali nowych statów do cudów, a na beta wiki są od dawna;)
 

Hassano

Łucznik
Mnie najbardziej denerwuje że drago broni tego co robią za granicą.. Ona powinna trzymać naszą strone a nie wmawiać nam że jest fajnie nawet jak nie jest.. Fajnie że wspomniałeś o skrzynce, oni nawet nie zrobili aktualizacji tylko 3 dni po tym zrobili pach który tylko to naprawił.. jak są błędy które graczom szkodzą to nikt sie nie przejmuje, czekajcie miesiąc albo i dłużej zanim nie zrobimy nowej aktualki.. to jest najbardziej wkurzające..
 

DeletedUser967

Guest
Drago nie może inaczej mówić bo by nie mogła tam pracować ;)
 

Hassano

Łucznik
Drago nie może inaczej mówić bo by nie mogła tam pracować ;)

Ona nie pracuje tam tylko siedzi w domku w PL i tyle ( ewentualnie gdzie indziej ale nie w siedzibie "elvenar") :) jest tylko modem forum polskiej wersji gry :) może właśnie gdyby ona sie troche sprzeciwiła i truła im dupe o nasze pomysły to by to lepiej wyglądało
 

jakub357

Łucznik
Ona nie pracuje tam tylko siedzi w domku w PL i tyle ( ewentualnie gdzie indziej ale nie w siedzibie "elvenar"). Jest tylko modem forum polskiej wersji gry. Może właśnie gdyby ona sie troche sprzeciwiła i truła im dupe o nasze pomysły to by to lepiej wyglądało

Dragomira robi jednak trochę więcej. Jest odpowiedzialna za forum i przesyła twórcom różne raporty. Jak jest jakaś dyskusja, to wysyła im krótką informacje, ile osób była za, a ile przeciw. Oni sobie to tam przeglądają i stwierdzają, czy brać się za to czy nie. Jeśli napływają jakieś komentarze tylko z polskiej wersji gry, to zapewne mają to gdzieś - brane pod uwagę są opinie z wszystkich wersji językowych.
Dragomira zapewne nie ,,truje im dupy" naszymi pomysłami, bo to byłoby ,,nieprofesjonalne". Dane informacje wysyła raz, oni je tam mają i to od nich zależy, czy będą nad tym pracować, czy nie. Z doświadczenia jednak wynika, że mają oni inne, ważniejsze priorytety i wszelkie usprawnienia gry, czy dodatkowe funkcje, mogą jeszcze ,,poczekać" i leżą odłogiem.
Zresztą przy grze Elvenar pracuje naprawdę niewielka garstka osób, są braki w pracownikach i na oficjalnej stronie Innogames, są oferty pracy do projektu, czy to dla grafików, czy dla programistów...
Zeszły czas pracowali nad nowym rozdziałem Czarowników i nad eventami. Poprawili też niektóre rzeczy.
Nie wiem z czego wynika to, że większość rzeczy odbywa się w tak wolnym tempie - swego czasu Drago mi napisała, że firma prosperuje bardzo dobrze i nie mam co się martwić o ich portfele.
Do tego Dragomira zajmuje się Wikipedią. Nie ma kto jej tworzyć, więc pewnie zajmuje się tym też osobiście.
Dalej, odbiera ona zgłoszenia od graczy w Supporcie i w ogóle jest głównodowodzącą polskiej wersji gry. Przegląda różne statystyki, kody i znowuż, przesyła raporty - całą masę raportów i różnych informacji.
Do tego Drago zajmuje się szkoleniem nowych członków Zespołu.
Żeby móc wykonywać te wszystkie rzeczy, Dragomira jest po studiach, zna się na programowaniu, zna języki obce. A za swoją pracę dostaje, jak mniemam, niezbyt wiele wynagrodzenia - zapewne są to średniawe kwoty, bo takie zajęcie, to raczej coś dodatkowego. Oprócz tego ma, z tego co pisała, pracę stałą, główną - w jakiejś firmie.

Więc to wcale nie jest jej wina, że jest jak jest. Skargi można kierować raczej do firmy, a nie do niej, bo to nic nie zmieni. Ona nie stworzy dla nas nowego portretu ekranu ładowania, tym zajmuje się firma. Myślę też, że czuje się ona smutno, gdy zalewa ją taka fala hejtu. A Dragomira jest zwykłą osobą i dobrze by było, gdybyśmy się starali współpracować. Ja wierzę, że ona się postara i zrobi co trzeba, żeby jakoś wesprzeć nas, graczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry