• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Nowa linia zadań: Halloween

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1225

Guest
Takie coś znalazłem i narazie sie sprawdza

1. Wydaj 2 PW. - relikt (marmur)
2. Wyprodukuj Proste narzędzia 3x. - relikt (stal)
3. Zdobądź 5k złota. - relikt (drewno)
4. Wyprodukuj Trunki 5x. - losowy odłamek run
5. Zdobądź 1k zasobów. - zaklęcie Magiczna produkcja
6. Wyprodukuj Chleb 6x. - zaklęcie Czarujący podarunek
7a. Wyprodukuj Marmurową mozaikę/Cenny pierścień/Drewniane figurki* 3x.
7b. Wyprodukuj Zaawansowane narzędzia 3x. - 1 PW
8. Odkryj 1 prowincję albo spleć zaklęcie Moc zasobów. - relikt (kryształ)
9. Rozbuduj 3 budynki na 3 albo wyższy poziom. - relikt (zwoje)
10a. Wyprodukuj Zdobioną kolumnę/Maskę wojownika/Drewniany kufer* 4x.
10b. Wyprodukuj Kosz zakupów 4x. - 2 PW
11a. Odkryj 2 prowincje albo spleć 2 zaklęcia Moc zasobów.
11b. Zdobądź 50k złota. - relikt (jedwab)
12a. Wyprodukuj Trunki 111x.
12b. Zdobądź 11 reliktów. - relikt (magiczny pyl)
13a. Wyprodukuj Zachwycający ołtarz/Wielki globus/Luksusowy fotel* 6x.
13b. Wyprodukuj Marmurową mozaikę/Cenny pierścień/Drewniane figurki* 12x. - 3 PW
14a. Wyszkol 300 jednostek.
14b. Odkryj 1 prowincję. - relikt (klejnot)
15. Rozbuduj 4 budynki na 5 albo wyższy poziom. - 3 zaklęcia Magiczna produkcja
16. Odkryj 3 prowincje albo spleć 3 zaklęcia Moc zasobów. - 2 losowe odłamki run
17a. Wyprodukuj Skrzynkę z narzędziami 7x.
17b. Wyprodukuj Chleb 50x. - 3 relikty (drewno, stal i marmur)
* zależne od naszego bonusu

//otagowałam spoilerem//Drago
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser964

Guest
@AdAm26111994
Ten link jest do całego tematu z zadaniami w kolejnych eventach, @Nomak był już na tyle miły, że podał odnośnik bezpośrednio do posta.
 

DeletedUser964

Guest
@zata UWAGA! To może być naprawdę zaskakujące, ale lista zadań pochodzi z serwera beta i tam było do wyprodukowania 3 x 3h w manufakturze bonusowej 1. stopnia, specjalnie sprawdziłem to z inną listą. Abstrahując od zmian w zadaniach, jaki sens ma czepianie się i ironizowanie w stosunku do człowieka, który umieszcza dla innych graczy spis zadań eventowych i nie ma z tego żadnych korzyści?
 

zata

Zwiadowca
źle mnie zrozumiałeś, ktoś przetłumaczył 3 na 5, w zadaniu rzeczywiście trzeba wyprodukować 3 x i tyle wskazuje licznik tylko w treści jest źle :)

Przyznaje że sam zwątpiłem jak przeczytałem 5 pomyślałem że zmienili zadania w stosunku do bety ale jednak nie :p
Ktoś się walnął w tłumaczeniu chyba bo na becie z tego co potwierdziłem treść była ok.
 

Hassano

Łucznik
I kolejne dwa budynki które postawie chyba na innym serverze jak założę nowe miasto.. Już 4 są w kolejce bo niema gdzie ich wepchnąć ale co tam damy kolejne dwa żeby było im jeszcze lepiej.. Ja nie mówie że te budynki są słabe ale czy mogli by w końcu zrobić jaką naprawde wartościową nagrode?? Choćby np jedną ekspansje albo nawet 10 diamentów( z którymi i tak nic nie zrobimy ale była by nadzieja że będzie z 10 eventów i wtedy na coś nazbieramy) jakiś pakiet np 3x że możemy skrócić czas budowy budynków tak jak teraz działają diamenty albo coś na skrócenie zwiadu ( ewentualnie odkrycie jakiejś prowincji bez zwiadu)
Boże litości czytam siedzą sami debile czy kii diabeł??
 

DeletedUser

Guest
świetna propozycja zgadzam się budynki co prawda dają kulture i nie sa zbyt wartosciowe a diamenty czy np.ekspansje by sie przydały
 

DeletedUser1262

Guest
Takie małe pytanko.... gdzie są te budynki, bo skończyłam i niestety nie widzę nigdzie nagrody.
 

DeletedUser1262

Guest
Bardzo dziękuję zata, nie wpadłabym na "zaklęcia"... ;)
Do twórców gry: Nie prościej byłoby dołączyć zakładkę "bonusowe" w "budynkach"? (ale co ja tam wiem.)
 
Do góry