• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser626

Guest
Wydarzenia startują zwykle między 13 a 15, ostatnia Przygoda była o 13 i teraz też będzie podobnie.

Edit:// Kolejne polityczne wstawki będę kasowała, teorie spiskowe i poglądy polityczne proszę zostawić dla siebie lub założyć dyskusję w Karczmie. Ten temat do tego nie służy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1921

Guest
Nagrody będą warte zachodu ? Nie ma informacji jakie błędy zostały poprawione i co dodane. Co do odpowiedzi @Lisha To zablokowanie diamentów na przygodzie dużo by dało. Przynajmniej grało by się uczciwie wobec wszystkich graczy, i wszyscy by mieli równe szanse. A tak nie jest fair. Fakt gdyby nie diamenty to by gry nie było. Chociaż Admini Znaleźli sposób na konta VIP :) A zyski by szły tam gdzie jest siedziba InnoGames. Moim skromnym zdaniem to przygoda powinna się rozpoczynać w weekend.
 

Rudolf

Zwiadowca
Macie jakieś zboczenie pod względem tych diamentów. W przygodzie wystarczy mieć zgrane bractwo i jedziecie do przodu, a jak ktoś sobie nie radzi to i diamenty nie pomogą :) . I dziwi mnie, że przez myśl większości z Was nie przejdzie fakt iż można grać bez diamentów. Także powodzenia w zamykaniu rankingu bractw biorących udział w przygodzie :)
 

Elelkal

Rozbójnik
Macie jakieś zboczenie pod względem tych diamentów. W przygodzie wystarczy mieć zgrane bractwo i jedziecie do przodu, a jak ktoś sobie nie radzi to i diamenty nie pomogą :) . I dziwi mnie, że przez myśl większości z Was nie przejdzie fakt iż można grać bez diamentów. Także powodzenia w zamykaniu rankingu bractw biorących udział w przygodzie :)

Też mi się tak wydaje jak czytam tutaj te komentarze. Co więcej odnoszę wrażenie, że niektórzy próbują usprawiedliwiać brak zorganizowania i zaangażowania bractwa właśnie domniemaniem o używaniu diamentów. Oczywiście czasami pewnie są używane ale bez nich też można spokojnie dostać się do TOP3. Kwestia tylko tego jak bardzo bractwu zależy na tych nagrodach. Już było wspomniane, że na "Fel" jedna osoba miała ok. 60 warsztatów, inni usuwali nawet budynki rasowe, żeby dostawić inne na potrzeby Przygód. Jak widać to nie kwestia diamentów a motywacji i zaangażowania wszystkich w bractwie. Jeśli ktoś liczy, że nie dostawiając żadnych budynków i robiąc 1 czy 2 odznaki dziennie uda mu się dostać do TOP3 to niestety jest w błędzie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1412

Guest
dokładnie.. jakieś info z poprzedniej przygody zostalo.. bo juz sie zalamalam ze znowu chtka do wygrania :D
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Chyba coś nie zadziałał reset przygód... Wszystko wrzucone tak jak w poprzedniej, punkty zablokowane, nic się nie da zrobić.
Nagrody też te same.
 

DeletedUser1661

Guest
Dokładnie, u mnie też nie wyczyszczone scieżki z poprzedniego eventu i ranking bzdurny przez to pokazuje...
 

DeletedUser2316

Guest
he nie ta przygoda co ma być została wgrana ?
Nic kompletnie nie można zrobić a widnieją dodane z ostatniego z poprzedniej :)
 

DeletedUser2391

Guest
U nas to samo. Punkt startowy od razu mieliśmy zaliczony, resztę też, tylko, że reszta jest pod kluczem.
 

jakub357

Łucznik
Jest błąd - nie da się nic wrzucać. To po pierwsze.
Po drugie, nagrody są koszmarne jak ostatnio i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Dalej żałosne bonusy, w drugiej skrzynce Gniazdo Orków, a w trzeciej chatka. O nagrodach z rankingu nie wspomnę. Żenada. Chyba nie biorę udziału, szkoda cennego czasu, aby umierać przed Elvenarem zbierając produkcje z warsztatów.
 

DeletedUser988

Guest
Nagrody za skrzynki te same ale budynki w rankingu chyba nowe, kojarzy mi się że ostatnio były jajka :rolleyes: I teraz nie wiem, robić zadania czy się wstrzymać? Bo co jak przy okazji zrestartują też dziś zrobione odznaki? :confused:
 

jakub357

Łucznik
ale budynki w rankingu chyba nowe

Pod względem, że z innego eventu - tak. Jednak jest tak samo jak ostatnio. A obiecywali, że nagrody będą skorygowane! Były rozmowy o nagrodach za każdy punkt kontrolny dla osób, które brały udział w danym odcinku ścieżki; było mówione o dodatkowych PW ze skrzynek, o diamentach... nawet o Ekspansji, jako uwieńczenie tygodniowej mordęgi przed komputerem.
A olali nas ciepłym moczem. I jeszcze event z błędem. Jestem naprawdę zażenowany takim partactwem, a także tym, że okłamali nas i oszukali w sprawie nagród, a także w wielu innych kwestiach.
 

DeletedUser1970

Guest
Ciekawe czy odznaki nie znikną po resecie...
Zdążyłem zebrać produkcję przed sprawdzeniem mapy przygód...o_O
 
Do góry