• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1470

Guest
No tak dajcie stary event zeby jeszcze bardziej kod rozgrzebac i juz nic nie bedzie dzialac:D geniusze...:p
 

DeletedUser626

Guest
Poszło ogłoszenie w grze, ale umieszczę je i tutaj:
Przygoda wciąż nie działa tak jakbyśmy chcieli, dlatego tym razem z niej zrezygnujemy. Bardzo przepraszamy Was za powstałe zamieszanie. Chcielibyśmy, abyście czerpali przyjemność z działającej zabawy, dlatego Przygoda zostanie uruchomiona w innym terminie, gdy zostanie naprawiona. Jeszcze raz przepraszamy!
 

DeletedUser1470

Guest
dobra dobra, przepraszam za slownicto ale jak tu sie nie wnerwic.... :)
 

DeletedUser352

Guest
To wszystko wina polityki Inno. Wszystko trzeba sprawdzać na Beta. A aby ludzie tam byli aktywni to tam trzeba dawać darmowe diaxy przy aktualizacjach i innych wydarzeniach. Wtedy będzie większa aktywność graczy z Beta i zgłaszanie błędów. Tak jest w większości Gier i działa. A nikt poważne nie bierze rankingów z Beta. A wy tam chcecie diaxy sprzedawać :((((((((
 

DeletedUser1953

Guest
to jak już naprawiacie to poproszę o naprawienie sytuacji w której multikonta ładują punkty topowym bractwom. Czyli rozwiązanie podobne do tego jakie jest w turnieju - razem z kontem wychodzącym z bractwa ubywa punktów które zdobył. Jeżeli etap został zamknięty przy pomocy takiego konta to nagrody niech zostaną ale niech zniknie mnożnik za ukończenie wszystkich ścieżek w klasyfikacji generalnej.
Pozdrawiam
 

DeletedUser2287

Guest
Poszło ogłoszenie w grze, ale umieszczę je i tutaj:
Przygoda wciąż nie działa tak jakbyśmy chcieli, dlatego tym razem z niej zrezygnujemy. Bardzo przepraszamy Was za powstałe zamieszanie. Chcielibyśmy, abyście czerpali przyjemność z działającej zabawy, dlatego Przygoda zostanie uruchomiona w innym terminie, gdy zostanie naprawiona. Jeszcze raz przepraszamy!

dajcie na pocieszenie nam też event z kasztanami....
 

DeletedUser352

Guest
a to pierwsze słyszę :( To chyba teoria spiskowa osób, które grają w Bractwach mało zorganizowanych i zgranych.
 

DeletedUser1496

Guest
a to pierwsze słyszę :( To chyba teoria spiskowa osób, które grają w Bractwach mało zorganizowanych i zgranych.
Niestety, Polak potrafi, też wolałabym, żeby tego procederu, o którym pisze kybebe nie było, a jednak .... i dołączam się do prośby żeby to ukrócić. Różnica polega na tym, żeby mieć szansę również na walkę o czoło listy, a nie tylko pogranie.:(
Ponieważ jest w tej chwili tak dużo osób na forum, to jest świetna okazja na dyskusję.
Co należy poprawić już, zakładając że nie będzie kolejnego falstartu:
1. zlikwidować możliwość uprawiania procederu, o którym pisze kybebe w wiadomości nr 367 w tym wątku
2. wstawić listę zadań zamiast przewijania, niektórzy mają bardzo "wolny" internet, a przecież też się chcą bawić
3. wydłużyć listę nagradzanych np do pierwszej dziesiątki i chociaż trochę poprawić nagrody (wiem że ranking obejmuje 50 bractw, ale chciałabym, żeby pierwsza dziesiątka była bardziej doceniana - tam była ostatnio ostra walka)
jak mi się coś przypomni to dopiszę...
bo o ukróceniu wykorzystania diamentów nawet nie marzę, podałam tylko to, co uważam, że można wprowadzić bez uszczerbku finansowego dla IG:p
Pozdrawiam :)
 

DeletedUser2401

Guest
Jedna wielka kompromitacja ... może zamiast przepraszam lepiej podziękować za współprace tym nieudacznikom odpowiedzialnym za ten cyrk z przygodą i zatrudnić kompetentne osoby.
 

DeletedUser352

Guest
Niestety, Polak potrafi, też wolałabym, żeby tego procederu, o którym pisze kybebe nie było, a jednak .... i dołączam się do prośby żeby to ukrócić. Różnica polega na tym, żeby mieć szansę również na walkę o czoło listy, a nie tylko pogranie.:(
Ponieważ jest w tej chwili tak dużo osób na forum, to jest świetna okazja na dyskusję.
Co należy poprawić już, zakładając że nie będzie kolejnego falstartu:
1. zlikwidować możliwość uprawiania procederu, o którym pisze kybebe w wiadomości nr 367 w tym wątku
2. wstawić listę zadań zamiast przewijania, niektórzy mają bardzo "wolny" internet, a przecież też się chcą bawić
3. wydłużyć listę nagradzanych np do pierwszej dziesiątki i chociaż trochę poprawić nagrody (wiem że ranking obejmuje 50 bractw, ale chciałabym, żeby pierwsza dziesiątka była bardziej doceniana - tam była ostatnio ostra walka)
jak mi się coś przypomni to dopiszę...
bo o ukróceniu wykorzystania diamentów nawet nie marzę, podałam tylko to, co uważam, że można wprowadzić bez uszczerbku finansowego dla IG:p
Pozdrawiam :)
Chyba nie gramy w tą samą grę :( Trocę Was wyobraźnia wyprzedziła nad aktywnością :(
 

DeletedUser1496

Guest
Chyba nie gramy w tą samą grę :( Trocę Was wyobraźnia wyprzedziła nad aktywnością :(
Myślę, że gramy... a im dłużej tu jestem tym częściej obserwuję "kreatywność" Polaków, to niestety zaczyna mi przeszkadzać w tej grze. Nadal bardzo ją lubię, lubię też bardzo bractwa (2) w których gram na Winyandor i Felyndral.:):)
Wpadki jak ta dzisiejsza, chociaż żenujące, można gdzieś przypisać naturze przedmiotów martwych, brakowi profesjonalizmu czy jak tam jeszcze chcecie to nazwać, są do przeżycia, przy większej czy mniejszej frustracji.:(
Ale chociaż z natury jestem "niepoprawną optymistką", to cwaniactwa nie znoszę, ani w życiu, ani w grze.:confused::mad:
To znaczy doceniam spryt, jeżeli on zawiera się w dozwolonych regulaminem ramach, bo przystępując do gry zapoznałam się z nim i go zaakceptowałam, ale ta cała reszta - niestety wybaczcie ale mnie po prostu wkurza. :mad::mad:
Oczywiście to moje zdanie, nie musicie się z nim zgadzać.
Każdy ma prawo do wypowiedzi, a ja się tutaj dzisiaj naprawdę sporo naczytałam.
Pozdrawiam :)
 

Christo

Rozbójnik
Poszło ogłoszenie w grze, ale umieszczę je i tutaj:
Przygoda wciąż nie działa tak jakbyśmy chcieli, dlatego tym razem z niej zrezygnujemy. Bardzo przepraszamy Was za powstałe zamieszanie. Chcielibyśmy, abyście czerpali przyjemność z działającej zabawy, dlatego Przygoda zostanie uruchomiona w innym terminie, gdy zostanie naprawiona. Jeszcze raz przepraszamy!
Więc jeśli tak się stało to można śmiało pousuwać budynki. Tylko prosiłbym aby poszło info tak z 3-4 dni przed startem przygód żeby można było się do nich przygotować. Dzięki.
 

DeletedUser1863

Guest
co do kupowania diamentow lub przyznawania sobie przez ludzi z supportu , nie wiem jak tu jest ,ale powiem wam jak jest ( bylo )w konkurencyjnej firmie ktora ma kilka gier , moj kolega wiele lat temu wyjechal do niemiec , jest grafikiem komputerowym , tam przez branze poznal ludzi pracujacych dla firmy produkujacej takie gry mmo , gdy przyjechal do mnie pokazal mi swoj zamek i wytlumaczyl zasade gry , podobna do naszego elwenara , tez sie buduje i rozbudowuje , rowniez za bonusowe rubiny , tak tam nie ma diamentow , sa rubiny . mial mnostwo budowli za owe rubiny , wiec zapytalem go ile euro kosztowaly go te bonusowe budynki , zaczal sie smiac , nic mowi , kolega mu wrzuca na konto ile potrzebuje za free, przeciez tam pracuje a rubiny nie leza na polce zeby mozna bylo je policzyc czy jakies nie zginely , to towar wirtualny mowi ,tak robia wszycsy z firmy ktorzy graja , jak jest tu? niech kazdy odpowie sobie sam , przygody bractw ? to ewent ewidentnie dla bractw z czolowki , ktos napisal ze maly sojusz zgarnal wszystkie nagrody , owszem , ale miejsce 30-40 ktore gwarantuje jeszcze lepsze nagrody jest poza zasiegiem , duze miasta maja sporo wolnego miejsca i moga budowac po kilkanascie-kilkadziesiat warsztatow , mniejsze miasta na dorobku tego miejsca nie maja , i teraz porownanie ile ja musze spedzic czasu przy grze majac 5 warsztatow a ile gosc majacy 50 zeby wyprodukowac to samo ? ja produkcje ustawiajac na 9 godzin trace mozliwosc czestego zbierania narzedzi , oni nie ,dlaczego nie zrobili ze udzial w przygodzie morze brac warsztat na minimum powiedzmy 4-5 poziomie , to samo tyczy sie manufaktor ktore tez braly udzial ,ktory jest zbudowany na stale a nie na potrzeby przygody ? albo na przyklad nie podzielili przygody dla bractw zajmujacych miejsca 1-20 . 21-40 czy podobnie ? takie tam moje gdybania , ja gram bez diamentow i mam satysfakcje z gry ,pozdrawiam i przepraszam ze brak ogonkow i kropek w literkach ale pisze z telefonu i tak mi prosciej i szybciej , pozdrawiam support , namietnych graczy i oponentow , kto chce to gra kto narzeka moze pograc w inna gre .
 

Rudolf

Zwiadowca
Fajnie tu sobie różne rzeczy tłumaczycie, ale ......... Napiszę na swoim przykładzie. Mam nawet spore miasto a w nim sporo wolnego miejsca. Tylko, że ja gram od pierwszych minut tego serwera i ktoś kto zaczął grę 2 miesiące temu lub nawet pół roku raczej nie może się równać czasem spędzonym w grze do mnie. Oczywiście, mam zakupione ekspansje za diamenty, jeszcze gdy były za przystępną cenę, a nie jak jest teraz. I co najważniejsze, nie zastawiam miasta każdym rodzajem budynków jakie istnieją w tej grze. Mam tyle ile mi wystarczy co pozwala wygospodarować sporo miejsca na małe warsztaty i brać udział w przygodzie. I powtórzę się, bo już to pisałem, większości graczy nie pomogą nawet diamenty. Do przygody potrzebne jest zgrane bractwo i tylko tyle lub aż tyle. :)
 

DeletedUser629

Guest
@tomquz masz w połowie rację ... jestem można powiedzieć " topowcem " ale prawie 2 lata pracowałam sobie na to :) ... i wierz mi nie leżą mi ekspansje odłogiem ... teraz mogłam sobie pozwolić na postawienie większej ilości budyneczków, bo skończyłam Niziołki ... ale żeby robić pierwszą "Przygodę" kasowałam kulturę z maną i zbrojownie :( .. bo czego się nie robi dla super Bractwa :)
Ale masz rację co do nagród powinny być i lepsze i więcej ich ... żeby każdy gracz był usatysfakcjonowany (uuufff ależ trudne słowo napisałam, aż paluszki się spociły :D) ... i z chęcią przystępował do następnej "Przygody" ... ale jak sam zauważyłeś pewnych rzeczy nie przeskoczymy .. chociaż byśmy tu dziamali dzień i noc ... więc może przestańmy dziamać na siebie wzajemnie, tylko współpracujmy i wpisujmy Nasze pomysły i udogodnienia do gry, eventów i turnieju ... bo chyba po to jest forum ... albo tylko ja myślę że do tego jest :confused:
Wydaję mi się że Beta się nie sprawdza ... więc powinni ją zlikwidować i brać przede wszystkim pomysły do gry ze wszystkich for .... a twórcy zacząć w tą grę grać ... żeby wiedzieć co jest złe a co dobre :) .. tylko niech grają bez diamentów albo z małymi ilościami :D
Do przygody potrzebne jest zgrane bractwo i tylko tyle lub aż tyle
czy aby na pewno ?? raczej napisałabym chęci i dobra współpraca :) bo nie wyrzuci się akurat gracza za to że w tym momencie .. nie może dostawić budynków, ma służbowy wyjazd lub zwyczajnie nie chce... gra czy "Przygoda" to nie koniec świata ... luzik :cool:
 

DeletedUser629

Guest
@PanGry ... może rozumiem na opak ... ale wydaje mi się że zgrana może być grupa (paczka) w realu na imprezie, która zna się kupę lat ...
nie wierze w zgrane bractwo 25 - osobowe i jeszcze w Top1 ... łączy ich tylko i wyłącznie "bycie na szczycie" i u niektórych "iść po trupach aby do celu"... czy to jest zgranie? ... dzięki postoje ... wolę spokojne wesołe granie :)
 

DeletedUser1470

Guest
agafi to przejdz do bractwa top 100:) wiesz my planujemy zlot wiec chyba jestesmy zgrani:) na ktorym swiecie grasz??
 
Do góry