• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Poczekam z komentarzem aż zobaczę koszta uzyskania tych nowości, znając dotychczasowe podejście czekam z iście angielską rezerwą
 

DeletedUser2639

Guest
Jak myślę o tym, co w sprawie PB robią twórcy gry to zaczyna mnie prześladować skecz Monty Pythona "Ministerstwo głupich kroków" ..ot taka mała aluzja ... ;)
 

DeletedUser1530

Guest
no tak dostaną pw ale zaklęcia to nie do wygrania tylko do wydawania na 3 nowe odznaki ;);):)
 

DeletedUser2264

Guest
Niezwykłe zainteresowanie tematem :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2564

Guest
Dziendoberek, ja tu pierwszy komentarz daje, ale musze o juz mnie wnerwia ten BRAK INFORMACJI. Żadnych konkretów, tylko info ze BEDZIE.... bez sensu....
 

DeletedUser2264

Guest
Dziendoberek, ja tu pierwszy komentarz daje, ale musze o juz mnie wnerwia ten BRAK INFORMACJI. Żadnych konkretów, tylko info ze BEDZIE.... bez sensu....

Nie napiszą, że o 12tej bo może coś nie wypalić ;)) Jeszcze by się ktoś przywiązał do godziny, nastawił, etc..
 

DeletedUser2564

Guest
No w sumie racja. Ale nakręcają co nie miara:D Ciekawe jakie te nagrody bedą :p Juz zaczynam sie bac :p
 

DeletedUser2927

Guest
Brakuje mi odliczania albo info, że o tej i o tej godzinie wystartuje Przygoda. To jest moje druga Przygoda jak do tej pory i mam wrażenie bycia nabijaną w butelkę... Poprzednią mniej lub bardziej przyjemnie się robiło ale u obecnej dodanie zaklęć i surowców aby coś zyskać (no i wyświetla mi 5 dni od momentu pojawienia się)... no wkurzyło mnie! Pal licho surowce ale te zaklęcia? Serio? Wydaje mi się, że nagroda jest niewspółmierna do wysiłku włożonego w jej zdobycie. Chyba, że się mylę, to mnie poprawcie, bądź co bądź, się nie znam ;D Idea jest wg mnie genialna, bo wymaga niejako współpracy między członkami bractwa ale wykonanie...
 

Elza B

Wędrowiec
Witam wszystkich forumowiczów :)) jestem tu po raz pierwszy i mam pytanie do biorących udział w Przygodach .Zebrałam zaklęcie i zdobyłam jedwab u kupca a mimo to nie zaliczyło mi zadania -nie zdobyłam kapelusza czarownicy ,czy Wam zalicza wszystkie zadania? Szkoda mojego zaklęcia :((
Gram na Felyndral
 
Ostatnia edycja:
Do góry