• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Walentynkowa linia zadań

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

jakub357

Łucznik
Gaelagil się po lesie przechadzała i śpiew ptaszków słuchała,
wtem ciszę tą przerwał gruby głos, aż na główce zjeżył się jej włos,
gdy w dal spojrzała Burukbraka ujrzała,
suknie w dłonie złapała i do ucieczki szykować się chciała,
ale jeszcze raz na Niego spojrzała i mimo groźnej miny i kłów,
przepiękne oczy zobaczyła, a w nich ło matko podziw i cosik jeszcze ujrzała,
gdy tak się na Siebie patrzyli pomalutku się do Siebie zbliżyli,
za ręce się złapali i przytuleni tak sobie stali :)
Oboje już wiedzieli że do końca życia bez Siebie żyć nie będą chcieli
więc żyli długo i szczęśliwie z gromadką Burugaelków :)
Pozdrawiam :)

Przepięknie @agafi99 ! Dawno Cię tutaj nie było, miło że się odezwałaś i nie ukrywam, że bardzo chętnie częściej bym Ciebie tutaj zobaczył i podyskutował :)
 

DeletedUser2997

Guest
Witam moim zdaniem ten event jest nie sprawiedliwy ja staram się jak mogę ale tego pewnie nie ukończe bo jestem za mało rozbudowany bo gram koło kilku dni to nie jest ok :(
 

DeletedUser80

Guest
Witam moim zdaniem ten event jest nie sprawiedliwy ja staram się jak mogę ale tego pewnie nie ukończe bo jestem za mało rozbudowany bo gram koło kilku dni to nie jest ok :(
Nawet nie próbuj go robić. skoncentruj się na rozbudowie, eventy są co rusz więc jeszcze weźmiesz udział.
Do 3 poziomu nawet kijem ich nie tykaj, nagrody błyskawicznie stracą na wartości a Ty tylko spowolnisz swój rozwój.
 

DeletedUser2927

Guest
Podpisuję się pod PanemGry i żałuję, że nie zajrzałam na forum zanim rozpoczęłam grę (czy tuż po rozpoczęciu), bo to zaoszczędziłoby mi frustracji związanej z zeszłorocznym eventem halloweenowym, z którym nie miałam najmniejszych szans jako gracz dopiero zaczynający przygodę z Elvenarem. Na obecny event machnęłam ręką, bo chociaż jest do zrobienia to zwyczajnie mi się nie chce po maratonie eventu zimowego, potem rudobrody, potem turniej gildyjny, w którym mało nie zbankrutowałam (jak szaleć to szaleć ;)) a teraz walentynkowy. No i te 57 (SIC!) zadań, żeby zdobyć 1 (słownie: jeden) budynek, który jak dla mnie jest całkiem średni.
 

jakub357

Łucznik
Event słaby, nie ruszyłem, to fakt. Lecz chyba głupotą jest przenosić to na całą grę. Identycznie z firmą inno G. To, że szefowa piekarni jest wredna, nie znaczy że sprzedają tam parszywe pieczywo. A do tego, tylko w tym jednym miejscu można kupić ten konkretny chleb, który lubimy. Elvenar jest jeden.
Bułek, eventu, nie trzeba brać. Płacić też nie - opcja chleba dla zadarmozjadów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry