• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Walentynkowa linia zadań

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1776

Guest
Droga administracjo oraz kochani programiści. Proszę o odpowiedź na szereg pytań:

1. Czy będą nagrody dzienne?
2. Czy będzie jakiś rodzaj waluty eventowej (np w akcji zimowej były klucze, w jesiennej kasztany), za którą będzie można losować PW oraz buffy typu deszcz monet czy zasobów?
3. Czy dociera do Was lawina skarg graczy na "nagrody" za aktywność w eventach? Tyle jest skarg na żenujące przygody bractw, tyle skarg na żenujące nagrody główne. Często nagrody dzienne w eventach są lepsze niż główne. Ogólnie Wasze nagradzanie graczy za udział w eventach jest tak żenujące, że nie mam epitetu na skomentowanie sytuacji. Gracze Elvenara czują sie jak bite żony: "Administracja jest w sumie dobra. W końcu się zmieni".
4. Czy w końcu kiedyś planujecie opcję wykorzystania schematu za 10tą skrzynię do lvlingu nagród eventowych? Czy w ogóle planujecie wprowadzić możliwość ewolucji nagród eventowych w jakikolwiek "darmowy" sposób???
5. Czy nie posiadacie choć krztyny inteligencji i zmysłu prekognicji, które uzmysłowią Wam, że takie postępowanie kończy się bojkotem (AP), zamieszkami a w konsekwencji odejściem graczy od gry, a tym samym odcięcia dla Was kasy za diaxy?
6. Finalnie. Czyście się z penisami na rozumy pozamieniali i Waszym celem jest łączenie się w akcie sexualnym z innymi graczami? Mnie osobiście co raz bardziej zaczynają swędzić kukle.

To pytałem ja
Supream Leader dykator wujek Spooky
 

DeletedUser110

Guest
1. tutaj masz wszystko
2. Nie - to jest miniewent w którym nie ma losowań
4. Pomysł przepadł w odmętach Archiwum chyba. Choć @Dragomira sugerowała (z pamięci) z rok temu, że będzie to wprowadzone. Właściwie to należałoby go odkopać, ale mi się nie chce.
 

DeletedUser2015

Guest
kolejny event, którego nie opłaca się zaczynać nawet. Jestem zdegustowany i rozczarowany. Czy Wam ani trochę nie zależy na graczach? Turniej zrobił się o wiele kosztowniejszy niż był kiedyś, nagrody eventowe z eventu na event są coraz słabsze... mógłbym tak trochę powymieniać, ale nie na tym rzecz polega. Ujmę to w skrócie - Wstydźcie się takiego postępowania z ludźmi
 

DeletedUser2868

Guest
Moim zdaniem tego typu mini eventy są skierowane przede wszystkim do graczy będących w początkowych(środkowych) etapach drzewka badań co można wywnioskować choćby czytając listę zadań która powiedzmy katalizuje rozwój wiosek i takich którzy nie wydają pieniędzy na grę. Event jak najbardziej dla takich graczy do wykonania i to bardzo łatwo (3-4 dni przy minimalnym wcześniejszym przygotowaniu) Nagroda warta zachodu bo lepsza od darmowych budynków (gorsza co prawda od płatnych,wiadomo). I na koniec zrobię rzecz straszną i niewybaczalną, stanę w obronie twórców gry. Nie można rozdawać co dwa tygodnie na lewo i prawo budynków z nie wiadomo jak wysokimi bonusami bo to zaburzyło by i tak kiepski balans ekonomii w grze i tak naprawdę bardziej zaszkodziło niż pomogło, z drugiej strony muszą robić te eventy bo bez nich ta gra się po prostu szybko nudzi i stąd takie a nie inne nagrody. A przecież trafiają się też całkiem przyzwoite choć rzadko i to nie jest przypadek, tak musi być.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1776

Guest
@UP
Ok. Brzmi rozsądnie. Generalnie z tak dużą częstotliwością eventów faktycznie wystarczyłby pewnie rok aby zgromadzić z nich sporo nagród i wykoksić konto tanim kosztem, gdyby te nagrody dawały zbyt wysokie profity. Jednakowoż:

1. Uno primo Wedding Altar na orkach da mi 1200 kult i 600 typa, co na kratkę daje 100/50. Masz na orkach jeziorko dające 3700 kult za 30 kratek czyli ponad 100 kult na kratkę (bije Altar z eventu) a rezydka orków daje 900 typa za 12 kratek czyli też grubo ponad to co daje Altar. Co więcej buff na 3700 kult jest mega efektywniejszy niż na 1200 kult. Ok zgadzam się, należy (chyba) bonusy zsumować i generalnie Altar jest delikatnie wydajniejszy TERAZ. Czyli męczysz się kilkanaście dni z zadniami, które wymagają ZMARNOWANIA PRZESTRZENI i ludzi pod manu i warsztaty 1lvla aby zdobyć budynek delikatnie lepszy od podstawowych.

2. Duo after primo, efektywność budynku eventowego zostaje identyczna do końca gry. Ja pozbyłem się już wszystkich budynków eventowych zdobytych na innych rasach. Gdyby dałoby się je rozwijać, lub przedstawiałyby wartości ruchome jak np cuda (% udział czegoś od czegoś) to byłaby inna sprawa. To prowadzi do odwrotnej niż Twoja konkluzji, że eventy są tylko dla osób, które skończyły drzewko badań.
 

DeletedUser2868

Guest
Odpowiem tak, ja zrobię ten event z pełną świadomością tego że nagroda postoi u mnie w wiosce tylko 2 tygodnie może miesiąc, zresztą jak każdy budynek dający premię do kultury i nie mam z tym problemu. Zadam też pytanie, co by się stało gdyby budynki zdobywane w eventach miały możliwość rozbudowy albo ich atrybuty rosły wraz z postępem w drzewku badań?
No właśnie...Gdyby takie rozwiązania zostały wprowadzone przy obecnej mechanice gry po roku (może szybciej) każdy miałby komplet budynków dających w miarę przyzwoite bonusy (i jeszcze spory zapas w inwentarzu) co implikuje to że bardzo niewielu kupowało by budynki premium(bo i po co?) a po drugie jaki sens miało by organizowanie kolejnych eventów? Niewielki, a ta gra opiera się właśnie na nich.
 

DeletedUser1776

Guest
No cóż, faktycznie muszę przyznać Ci jednak rację. Faktycznie w obecnej mechanice gry nagrody z eventów nie mogą być lepsze ani nie mogą podlegać ulepszaniu. Ale też gracze nie powinni eventów robić bo to bez sensu. Tym bardziej, że pominąwszy nagrody główne, brak jest nagród dziennych i bonusów za losowanie walutą. Poza tym zwykle nagrody mają inne wymiary niż standardowe budynki czym psują organizację miasta. Przyznam, poruszyłem się w tym temacie niepotrzebnie. Po prostu nie należy robić eventów, a w obecnej formie administracja nie powinna nić z tym robić i kontynuować politykę....

.... chyba że zrobić eventy raz na pol roku, albo raz na rok i dać porządne nagrody, aczkolwiek koniecznie podlegające lvlingowi.

ZAMYKAM
 

DeletedUser1254

Guest
@zulus100

Event Walentynkowy rozpoczął się dziś na becie, u nas pewnie za tydzień. 57 zadań, niecałe 12 dni. Jako nagroda budynek 3x4 z kulturą i populacją.

1. Wykorzystaj 1PW
2. Zdobądź małą ilość monet
3. Kup 1 PW
4. Zdobądź małą ilość zasobów
5. Wyszkol 15 jednostek
6. Rozwiąż 2 konflikty
7. Zdobądź 1 relikt
8. Wyprodukuj Proste Narzędzia 5x (warsztat 15min)
9. Wyprodukuj Trunki 7x (warsztat 5min)
10. Wyprodukuj Kosz Zakupów 2x (warsztat 9h)
11. Zaakceptuj 1 ofertę
12. Przestaw 1 budynek
13. Zdobądź małą ilość monet
14. Zdobądź małą ilość marmuru
15. Zdobądź małą ilość stali
16. Zdobądź małą ilość drewna
17. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 2x (bonus 9h)
18. Zdobądź małą ilość zasobów.
19. Wyprodukuj Chleb 5x (warsztat 1h)
20. Wyprodukuj Trunki 9x (warsztat 5min)
21. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 2x (warsztat 3h)
22. Wyszkol 50 jednostek
23. Zdobądź przyzwoitą ilość monet
24. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 3x (bonus 3h)
25. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 2x (bonus 9h)
26. Rozwiąż 4 konflikty
27. Rozbuduj 3 budynki do poziomu 4 lub wyższego
28. Zdobądź przyzwoitą ilość zasobów
29. Zdobądź pokaźna ilość marmuru
30. Zdobądź pokaźną ilość stali
31. Zdobądź pokaźna ilość drewna
32. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 3x (bonus 9h)
33. Wydaj 10PW
34. Kup 8PW
35. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 3x (bonus 3h)
36. Przeprowadź zwiad 1 prowincji LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 14 lub wyższego
37. Wyszkol 60 jednostek
38. Zaakceptuj 3 oferty
39. Wyprodukuj Trunki 20x (warsztat 5min)
40. Wyprodukuj marmur 1x (3h)
Wyprodukuj drewno 1x (3h)
Wyprodukuj stal 1x (3h)
41. Wyprodukuj marmur 1x (9h)
Wyprodukuj drewno 1x (9h)
Wyprodukuj stal 1x (9h)
42. Wyprodukuj marmur 1x (1d)
Wyprodukuj drewno 1x (1d)
Wyprodukuj stal 1x (1d)
43. Zdobądź dużą ilość monet
44. Zdobądź dużą ilość zasobów
45. Wyprodukuj Chleb 10x (warsztat 1h)
46. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 7x (warsztat 3h)
47. Zbadaj 1 technologię LUB Rozbuduj 1 budynek do poziomu 15 lub wyższego
48. Zdobądź wielką ilość zasobów
49. Zdobądź wielką ilość marmuru
50. Zdobądź wielką ilość stali
51. Zdobądź wielką ilość drewna
52. Zdobądź 16 reliktów
53. Wydaj 20PW
54. Rozbuduj 1 budynek do poziomu 16 lub wyższego LUB przeprowadź zwiad 1 prowincji
55. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 5x (bonus 9h)
56. Zdobądź wielką ilość monet
57. Rozwiąż 20 konfliktów

Info o nagrodzie
https://www.gamersgemsofknowledge.com/burukbrak-and-gaelagil-prizes
 

jakub357

Łucznik
Dlaczego zmienili portret barda Tanduliena? Tamten lepiej się prezentował! Obecny wygląda jak pijaczyna, co zresztą jest bardzo w stylu grafików Inno.
 

DeletedUser

Guest
a'propos ewentowego wątku, aktualny preferencja była taka - częste ewenty z budynkami nieznacznie lepszymi od poprzednich (albo gracze przechodzą do nowego etapu i przydałoby sie wymienić :), ale tu i tak zależy. Zimowy ewent podratowało cukierkowe drzewko, bo tak to przegrywał z poprzednim

A ten mini ewent nie spełnia żadnych warunków budynek zdecydowanie gorszy od ewentu zimowego a zarazem lista zadań 2x dłuższa w stosunku do takiego kurhanu menhkora z zeszłego roku... ja skończyłem na 3 cim zadaniu bo mi sie nie chce 1pw kupować. Piszę jako osoba która wycisneła wszystko co chciała z zimowego :>
 

DeletedUser1447

Guest
Dlaczego zmienili portret barda Tanduliena? Tamten lepiej się prezentował! Obecny wygląda jak pijaczyna, co zresztą jest bardzo w stylu grafików Inno.

sam sobie w sumie odpowiedziałeś hahahha


a'propos ewentowego wątku, aktualny preferencja była taka - częste ewenty z budynkami nieznacznie lepszymi od poprzednich (albo gracze przechodzą do nowego etapu i przydałoby sie wymienić :), ale tu i tak zależy. Zimowy ewent podratowało cukierkowe drzewko, bo tak to przegrywał z poprzednim

był jeszcze zmrożony wrak, który prezentował się o wiele lepiej niż orzechowe miasto, dodatkowo górski troll to mocny budynek kulturowo i nie ma to tamto. No i można było sobie wymienić renifera ^^
 

jakub357

Łucznik
U mnie z zimowego stoi tylko trzecia nagroda główna, Lodowa Wiedźma - reszty nie stawiałem już zupełnie, bo bez many. W ogóle budynki bez many są nieopłacalne, nie rozumiem dlaczego w właściwie jedynej nagrodzie, głównej, jako uwieńczenie całego trudu w tym evencie nie ma many...
 

visit0r

Paladyn
Coś zostało usunięte przez moderatora?
napisalem negatywna opinie ze wzgledu na zawieszanie sie gry podczas konczenia zadan (wyskakujacy z lewej strony ludzik zaslanial czesc ekranu i dopiero przeladowanie strony pomagalo) uzywajac dosc dosadnego okreslenia (oczywiscie wykropkowanego) i postu jakos nie widze
 

DeletedUser629

Guest
Gaelagil się po lesie przechadzała i śpiew ptaszków słuchała,
wtem ciszę tą przerwał gruby głos, aż na główce zjeżył się jej włos,
gdy w dal spojrzała Burukbraka ujrzała,
suknie w dłonie złapała i do ucieczki szykować się chciała,
ale jeszcze raz na Niego spojrzała i mimo groźnej miny i kłów,
przepiękne oczy zobaczyła, a w nich ło matko podziw i cosik jeszcze ujrzała,
gdy tak się na Siebie patrzyli pomalutku się do Siebie zbliżyli,
za ręce się złapali i przytuleni tak sobie stali :)
Oboje już wiedzieli że do końca życia bez Siebie żyć nie będą chcieli
więc żyli długo i szczęśliwie z gromadką Burugaelków :)
Pozdrawiam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry