• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Trzech Lodowych Gigantów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2728

Guest
A co z eventem na urządzenia mobilne? Kiedy wystartuje?
 

DeletedUser2186

Guest
W apce nie będzie, to bardziej pewne niż to ze zaktualizują język w zadaniach :)
 

DeletedUser68

Guest
no właśnie, dlaczego po angielsku ? Gramy w polska wersję gry, jeśli ktoś ma ochotę na angielską to gra w angielską. Nie znam angielskiego i nie mam najmniejszego zamiaru bawić się translatorami i innymi cudami Gram w polską wersję gry i proszę o zadania po polsku i czas eventu liczony od momentu podania zadań w języku polskim. :mad:
 

DeletedUser2728

Guest
No to jak zwykle pomysł był fajny wykonanie do bani.
 

DeletedUser1763

Guest
Polskie tłumaczenie uległo chwilowej awarii za co przepraszamy. Prace nad przywróceniem już trwają i zostanie ono wprowadzone najszybciej jak się da.
 

DeletedUser2728

Guest
No i fajnie, ale co z wersją mobilna? Gramy w dwie różne gry? Przecież to jest dyskryminacja ludzi nie posiadających komputerów. Przemyślcie to sobie.
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
@jagienkaa Jeśli będzie tak, jak na becie, to tak - w następny poniedziałek.

A to, że eventu nie ma w wersji mobilnej... Cóż, mogę tylko powiedzieć, że nie tylko tego tam jeszcze nie ma. Zadania powinno zaliczać, ale ich nie widać i nie da się odbierać nagród, z tego, co wiem.
Jak ktoś naprawdę nie ma jak wejść na grę na PC, to niech zainstaluje sobie przeglądarkę Puffin na telefonie, wpisze adres gry (np. pl1.elvenar.com/game) i po zalogowaniu się oraz wybraniu świata, w ustawieniach włączy tryb teatru.
 

Elelkal

Rozbójnik
Ta stale pojawiająca się "oferta na klucze" przy każdym powrocie do miasta(z mapy, księgi badań czy miast graczy) to celowe działanie czy jakiś błąd ? Trzeba coś kupić, żeby w końcu zniknęła czy trzeba się z nią użerać przez kolejne 24h ?Już chyba ze 30 razy musiałem ją zamykać a i tak ciągle się pojawia. O ile pamiętam, to zwykle takie oferty wystarczyło raz zamknąć i więcej nie uprzykrzała życia. A teraz za każdym razem pojawia się, co jest irytujące, zwłaszcza jak łapkuje się sąsiadów.
 

DeletedUser626

Guest
Wersja mobilna również zostanie wzbogacona o eventy, ale niestety jeszcze nie teraz, może na wiosenny się uda.

@Elelkal Oferta nie powinna w taki sposób się pojawiać, ale sprawdziłam właśnie konto z aktywną ofertą i nic takiego się nie dzieje. Coś klikałeś wewnątrz oferty, pojawia się tak od początku?
 

Elelkal

Rozbójnik
@Elelkal Oferta nie powinna w taki sposób się pojawiać, ale sprawdziłam właśnie konto z aktywną ofertą i nic takiego się nie dzieje. Coś klikałeś wewnątrz oferty, pojawia się tak od początku?

Problem już się chyba sam rozwiązał bo teraz po zalogowaniu nie wyskakuje ta oferta oraz przy powrocie do miasta także się nie pojawia.
Za pierwszym razem jak tylko wyskoczyło to okienko to kliknąłem na obszar poza tym okienkiem (w przypadku powiadomień itp. powoduje to automatycznie zamknięcie bez konieczności klikania na "krzyżyk"), jednak nie zniknęło, więc kliknąłem na krzyżyk a potem musiałem je zamykać za każdym razem jak wracałem do swojego miasta.
 

DeletedUser1470

Guest
mialam podobnie po kazdym przeladowaniu gry lub chociazby zmiany zakladki ( drzewko PW, mapa swiata) pojawiala sie namolna oferta na diamenty.... trwalo to przez 1 dzien wiec nie zglaszalam, ale potwierdzam ze taka sytuacja wystepuje
 

DeletedUser2518

Guest
A klikaliście na X czy ''Do oferty'' i zamknęliście ofertę ? Jak klikacie na X to chyba ta informacja wraca <tak mi się zdaje>
 

DeletedUser2732

Guest
Czy gdy usunę budynek evenowy (Lodowa Wioska) wróci on do schowka czy stracę go...?
 
Status
Zamknięty.
Do góry