• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Konkursiwo Mikołajkowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser450
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser450

Guest
Dobry :D

Przyszłam do karczmy po raz pierwszy. Nie znam tu jeszcze nikogo, ale może jak postawię kolejkę to spojrzycie na mnie życzliwie. Wszystkim stawiam, a co! Wygrałam w konkursie i dlatego właśnie tu jestem. Za diamenty stawiam :D , a co!

Chciałam podziękować za wyróżnienie. Chciałam wygrać, bo po cóż innego bym pisała list? Ale.. pisałam dosłownie na kolanie i to w ostatniej chwili, więc tym bardziej jest mi miło, że mój twór spodobał się "Mikołajowi" :rolleyes:

Gratuluję wszystkim, którzy brali udział. Zamieszczone na forum prośby są bardzo oryginalne, ale przez to zyskują uroku. Widać, że wszyscy się świetnie bawili tworząc. Oby więcej takich zabaw na forum :)
 

DeletedUser

Guest
A my się cieszymy, że konkurs spotkał się z takim odzewem :)
Mikołajowi nie było łatwo wyłonić zwycięzcy!
 

DeletedUser

Guest
Oj było bardzo trudno, mam nadzieję, że dobrze się bawiliście tworząc wasze listy.
 

DeletedUser450

Guest
Nie wiem czy wszyscy, ale ja się bawiłam wystrzałowo. Przez kilka dni kombinowałam jak to ugryźć, by było nie tak zwyczajnie. Układałam sobie w głowie, starałam się zapamiętać wymyślone frazy, aż w końcu siadłam, spięłam pośladki i napisałam zupełnie co innego :D A musicie wiedzieć, że wysyłałam na ostatni mikołajowy dzwonek, bo 5.12 późno wieczorem :p

Czy macie już w planach jakieś kolejne konkursy? Ze śpiewania mi dobrze nie idzie, ale jakieś łamigłówki, czy rysunki to umiem :D:D:D
 

DeletedUser446

Guest
Super Fenogiel, że założyłaś taki temat, gdyż brakowało mi możliwości podziękowania i skomentowania konkursu, jednak nie wiedziałam, czy na forum, tego typu tematy są mile widziane. :)

Również dziękuję za nagrodę i podobnie jak Fenka, nieźle się bawiłam, bo akurat sprzątałam w domu i co chwilę rzucałam ścierę, bo mi się jakieś zdanie w głowie wytworzyło... mój mąż patrzył na mnie jak na czubka hahahah :D

I żadnych rysunków, bo nie umiem na kompie..... nieee.... :D Pośpiewać za to mogę .. żartowałam... :D

Wszystkim gratuluję wygranych, bo strasznie fajnie się to wszystko czytało :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry