• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Konkursy

jakub357

Łucznik
Tab1_background.png

Wszystkie tematy o konkursach albo zostały pozamykane, albo spadły do Archiwum skąd nie można ich już podnieść.
Z tego powodu powstaje ten oto nowy wątek, motywowany tym że ostatni konkurs, krzyżówka, był w sierpniu 2017 roku; nie licząc loterii w styczniu 2018.

Będziemy tutaj rozmawiać o tym, czy temat konkursu interesowałby Elvenarczyków, ponieważ dawno nikt o nim nie wspominał. Może nawet dowiemy się, czy jest coś w planach?

W ramach dyskusji zachęcam też do dzielenia się pomysłami co do konkursów, czy oczekiwaniami.
Z mojej strony wysnułem już dawno temu kilka pomysłów na konkurs, jak chociażby Dzień Ziemi, czy Elveriańska Flaga - lecz nie wyłoniło się zbyt wielu entuzjastów.
Jestem dalej jednak za konkursem opierającym się na twórczości graczy. A Wy?



Tab3_background.png
 

DeletedUser626

Guest
Prawda, że konkursów od jakiegoś czasu nie było, dużo działo się w grze, nic nie stoi na przeszkodzi by coś zrobić na forum. W planach mam konkursy urodzinowe (gdzieś za 2 tygodnie), więc to co zaproponujecie mogę albo wpleść w urodziny gry albo zrobić po, zależnie od tego co to będzie.
 

jakub357

Łucznik
Proponuję projekt graficzny, lub tekst pisany - co do tematyki to wybór jest ogromny.
Dobrym rozwiązaniem byłaby nagroda dla każdego uczestnika, który spełnił wymagania.

W przypadku grafiki, to ukazanie określonego tematu i na określonym formacie.
W przypadku tekstu, to oddanie charakteru określonej tematyki i minimalna liczba znaków .
 

DeletedUser2264

Guest
E tam, ja mogę zatańczyć, albo zaśpiewać, ewentualnie krzyżówkę rozwiązać. Może znajdzie się propozycja i dla mnie :D

Może konkurs na hymn pochwalny Elvenaru :D z układem choreograficznym i chórkami?
Jak ktoś zdolny napisze tekst i muzykę to się zgłaszam, będzie HIT!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
@Kattina skąd się w Tobie wzięła taka fantazja? Ciekawe masz pragnienia, traktując Twój post racjonalnie - bo tak też tutaj rozmawiamy.
Jeśli to jednak forma żartu, to myśl o tym mnie drażni bo to ignorancja dla moich starań aby jakoś rozsądnie o konkursach dyskutować. Od tego jest dział Karczma.

Zachęcam raz jeszcze do udzielania się w tym wątku, ponieważ głosy tutaj mają bezpośredni wpływ na temat konkursów.
 

DeletedUser2264

Guest
@Kattina skąd się w Tobie wzięła taka fantazja? Ciekawe masz pragnienia, traktując Twój post racjonalnie - bo tak też tutaj rozmawiamy.
Jeśli to jednak forma żartu, to myśl o tym mnie drażni bo to ignorancja dla moich starań aby jakoś rozsądnie o konkursach dyskutować. Od tego jest dział Karczma.

Zachęcam raz jeszcze do udzielania się w tym wątku, ponieważ głosy tutaj mają bezpośredni wpływ na temat konkursów.

@jakub357, faktycznie zakpiłam sobie, ok, nie traktujmy tej wypowiedzi racjonalnie :)

Nie znam historii konkursów w Tej grze, pomysł na taką twórczość wydał mi się troszkę, wybacz, szkolny.
Sorki, Jakub, jeśli mogę szczerze odpowiedzieć w tym wątku to ta gra w żaden sposób nie inspiruje mnie do twórczości. Zwłaszcza obserwując i doświadczając czysto komercyjnego stosunku twórców go graczy, ignorowania ich głosu i pomysłów.
Rozumiem, że Cię to rozdrażniło, skoro to Twój własny projekt.

Może się mylę i objawi się tu grupa entuzjastów. Z zainteresowaniem będę obserwowała ten wątek, jeśli pozwolisz :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
Cytujac klasyka ja tez mogę zaśpiewać i zatańczyć... Tylko po co? Posta na forum nawet mi się nie chce napisać a co dopiero jakiś hymn pochwalny tworzyć. I cos mi się wydaje że nie tylko ja tak mam.
O ile tylko jakieś konkursy będą to ja nie chce o nich wiedzieć. Nie chce żadnej gwiazdki na grze, żadnej trąbki powiadamiajacej o niczym ani innego cudownego ogloszenia. Cisza jest zbawienna i ja chce zyc w blogiej nieświadomości
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
Każdy kto gra w Elvenar z założenia czerpie z tego przyjemność i to lubi; a przynajmniej jakieś elementy gry.
Czy nie jest przypadkiem tak, że ludzie lubią opowiadać o tym, czy działać na polu tego, co sprawia im przyjemność?

Oczywiście nie każdy ma ochotę tworzyć, bo na tym polegałby konkurs oparty na twórczości. Stąd o tym po prostu rozmawiamy, czy znaleźliby się gracze, którzy mieliby na to ochotę. Przecież to całkowicie dobrowolne, a do tego czynnikiem motywującym może być nagroda, jaka by ona nie była. Rodzaj konkursu może być też oczywiście inny.
 
Do góry